FAİK KAPTAN

Türkiye’de sanırım Temmuz ayının en şanslı hanımı emlak sektöründe çalışan Cansu Yıldız adlı hanım oldu.
Cansu hanım yurt dışı gezisi sonrası dönüşünde Atatürk Havalimanı’nda gümrüksüz satış yapan ATÜ Duty Free mağazasından sadece 90 Euro’luk (Yaklaşık 450 T.L) parfüm satın aldı, tam 1 milyon 215 bin T.L.’lik lüks bir otomobilin sahibi oldu.
ATÜ Duty Free Mağazaları müşterilerine alkol ve tütün ürünleri hariç her 50 Euro’luk harcamalar için, 215 bin Euro kıymetinde bir adet Lexus RC Carbon marka otomobili kazanma şansı verdi.
Verilen süre içinde tam 45 bin adet kayıtlı çekiliş numarasından, Noter huzurunda yapılan çekilişle şans Cansu Yıldız’a güldü.
Türkiye’de sadece 3 adet olan bu lüks aracı kazanan Cansu Yıldız, bu sabah Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali geliş katındaki mağaza önünde olan aracının anahtarını teslim alırken çok şaşkın olduğunu belirterek, “ Mağaza yetkilisinden kazandığım haberini telefonla aldığım zaman önce inanın dolandırıcılar zannettim. Son zamanlarda bu tür dolandırıcılık haberlerini hep duyuyordum. Ancak doğru olduğunu anladığım andan itibaren adeta bulutların üstünde geziyorum. Emlak sektöründe çalışıyorum. Pek şanslı sayılmam ama her halde bundan sonra şanslılar sınıfına gireceğim” dedi.
Cansu Yıldız’ın kazandığı kırmızı renkli Lexzsus tam 520 beygir gücünde. Varın gerisini siz hesap edin.