#7 gün 24 saat sigorta hizmeti Merka Anadolu sigorta

AYJET Uçuş Okulu, 104’üncü dönem mezuniyet törenini 23 Temmuz 2022 Cumartesi günü mezun pilotlar ve aileleriyle birlikte Hezarfen Havaalanında gerçekleştirmiştir.

Hava yollarında pilot olmak hedefiyle AYJET Uçuş Okulunda uçuş eğitimine başlayan 16 genç pilot adayı, yoğun ve yorucu bir eğitimi başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşamışlardır.


Törende, AYJET Okul Müdürü Naci UÇAR vedönem birincisi Erdoğan BAFRALIkonuşma yapmışlardır.

Bugüne kadar AYJET Uçuş Okulu’nun yetiştirdiği 1581 mezun pilotun 1320’sikokpitteki yerlerini almış ve havayollarında uçmaya başlamıştır.


Sayısal başarıdan daha anlamlı olanı Ayjet mezunu pilotların, uçtukları havayollarında göstermiş oldukları performans ile takdir ve beğeni toplamalarıdır.


Ayjet ailesi yeni mezun ettiği pilotlarla büyümeye ve hızla büyüyen Türk Sivil Havacılığına yetiştirdiği pilotlarıyla katkı sağlamaya devam ediyor.


Mezun pilotlara diplomalarının verilmesi, brövelerinin takılması, dönem birincisi Erdoğan BAFRALI’yaarmağanının takdim edilmesi ve fotoğraf çekimi sonrası, Hezarfen Havaalanında verilen ikram ile tören tamamlanmıştır.


Genç mezun pilotlarapilotluk kariyerlerinde başarılar ve emniyetli uçuşlar dileriz.