YUSUF ZENGİN

Hilton İstanbul Bosphorus, bu yıl 16 Haziran’a denk gelen Babalar Günü’nde lezzetli ve keyifli bir Pool Barbekü Brunch’a imza atıyor. Otelin kendini sayfiye yerinde hissetmek isteyenler için ideal bir ortam sunan havuz başında gerçekleşecek olan etkinlikte, bugüne özel olarak babalardan havuz giriş ücreti de alınmıyor.

Aileler için konaklamayı sıra dışı bir deneyime dönüştüren Hilton İstanbul Bosphorus, Babalar Günü’nde ailesiyle birlikte unutulmaz bir gün yaşamak isteyen tüm babalar için keyifli ve lezzetli bir etkinlik düzenliyor. İstanbul’un en büyük açık otel havuzuna sahip Hilton İstanbul Bosphorus’un havuz başında gerçekleşecek olan Babalar Günü Barbekü Brunch’ı 16 Haziran Pazar günü 12:00-16:00 saatleri arasında misafirlerine lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor. 0-3 yaş arası çocukların ücretsiz, 3-6 yaş arası çocukların ise yüzde 50 indirimden faydalanabileceği havuz başı barbekü brunch’ının içecek hariç kişi başı fiyatı 110 TL; alkolsüz içecek dahil fiyatı ise 140 TL olacak.

Babalar Günü’nü ailesiyle birlikte, barbekü brunch keyfi eşliğinde kutlamak isteyenler, dilerlerse İstanbul’un en büyük otel havuzuna sahip Hilton İstanbul Bosphorus’ta havuz keyfini de doyasıya yaşayabilecek. Hafta sonu giriş ücretinin kişi başı 250 TL olduğu havuz için, ailesiyle barbeküye gelen babalardan 16 Haziran Pazar gününe özel olarak havuz giriş ücreti de alınmayacak.