Şimdi Bolpuanlarınla bol bol uçma zamanı! Sen de hemen biriktirdiğin BolPuanlarını kontrol et, her biri 3.000 Bolpuan + vergi ve ücret karşılığı alabileceğin; 1,8 milyon sayı ile sınırlı biletle Ekim-Mart arasında, hayalindeki yurt içi şehirlere uçma fırsatını kaçırma.

Satış Tarihi: 12 Ekim – 5 Kasım 2020 (Türkiye yerel saatine göre 5 Kasım 2020 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)TIKLA

Uçuş Tarihi: 12 Ekim 2020 – 27 Mart 2021 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 12 Ekim 2020 saat 00:01’den itibaren 27 Mart 2021 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Yurt içi hatlar (Kampanya dışında olan hatlar aşağıda yer almaktadır.)

Ücret: 3.000 Bolpuan + Vergi ve ek ücretler (Ek ücretler Hava Limanı check in bedeli ve hizmet bedelini kapsamaktadır.)

Ücret duyurusu en az 2.000 BolPuan’ı olan Bolbol üyelerini kapsamaktadır. Kampanyalı biletlerden satın almak isteyen Bolbol üyelerimizin Bolbol hesaplarına giriş yaparak, uçuş listeleme sayfasında “Bolpuan ile Listele” seçeneğini seçerek biletleme akışına BolPuan’la devam etmesi gereklidir. Mevcut kampanyalı biletler yine uçuş listeleme sayfasında görüntülecektir.

Ücret duyurusu belirtilen 1,8 milyon koltuk için geçerlidir. Belirtilen ücretteki biletler tükendiğinde satışlar bir üst seviyedeki puan miktarından olacaktır.

Ücret duyusundan faydalanarak satın alınan biletlerde değişiklik yapılması durumunda;

· Değişiklik ceza ücreti tahsil edilir.

· Mevcut bilet ile yeni oluşturulacak bilet arasındaki ücret farkı tahsil edilir.

Ücret duyurusundan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda;

· Değişiklik ceza ücreti tahsil edilir.

Açığa alınmış olan biletin tarihli bilete çevrilmesi durumunda;

· Mevcut bilet ile yeni oluşturulacak bilet arasındaki ücret farkı tahsil edilir.

İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.

BolPuan’la alınan yurt içi biletlerin iptalinde Üyeler’den Yurt İçi ve Kıbrıs uçuşları için 70 TL tahsil edilecek, bilet tutarı kesintisiz iade edilecektir. İptal işlemi öncesinde herhangi bir değişiklik işlemi yapıldıysa, iptal sonrasında iade edilecek olan tutar satın alınan son bilet tutarı üzerinden olacaktır.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir. Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Aşağıdaki hatlar 3.000 Bolpuan + Vergi ve Ek ücretler kampanyasına dahil değildir.

İzmir – Ağrı – İzmir

İzmir – Batman – İzmir

İzmir – Diyarbakır – İzmir

İzmir – Erzurum – İzmir

İzmir – Muş – İzmir

İstanbul (Sabiha Gökçen) – Ağrı – İstanbul (Sabiha Gökçen)

İstanbul (Sabiha Gökçen) – Batman – İstanbul (Sabiha Gökçen)

İstanbul (Sabiha Gökçen) – Muş – İstanbul (Sabiha Gökçen)