Milas-Bodrum Havalimanı İç Hatlar Terminalinde Biztur A.Ş’ye ait restoranının açılışı gerçekleştirildi.
Açılışa Milas-Bodrum Havalimanı yetkilileri, Havaş, DHMİ yöneticileri, Hava Meydan Komutanlığı yetkilileri ile özel sektör temsilcilerinin de bulunduğu açılışta Biztur A.Ş yönetim kurulu üyeleri de tam kadro katıldı.
Açılış öncesi misafirlere satışı yapılacak olan ürünlerden oluşan ikram -kokteyl verildi. Kokteyl sonunda Milas Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı, Muğla İl Jandarma Komutan Yardımcısı Yüzbaşı Ertuğrul Memiş, Milas - Bodrum Havalimanı Başmüdürü Durmuş Duman, Biztur A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Turan Demir’in de katılımıyla açılış gerçekleştirildi. Açılış sırasında kısa bir konuşma yapan Milas Kaymakamı Atçı; “Milas-Bodrum Havalimanı’na böylesi bir işyerinin açılmış olması, tüm yönetim kurulu üyelerinin katılmış olması sevindirici. İşletmecilere ve havalimanımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
30 YILDIR HİZMET VERİYORLAR
Biztur Yönetim Kurulu Üyesi ve Milas-Bodrum Havalimanı Biztur Airport Restourant Operasyon Direktörü Kadri Alparslan 30 yıldır bu sektörde çalıştıklarını, 2009’dan bu yana firma olarak İzmir ve Milas-Bodrum Havalimanı iç hatlar terminallerinde hizmet verdiklerini belirtti.
Alparslan; “Milas-Bodrum Havalimanı İç Hatlar Terminalinde faaliyete geçen restoranımızda 24 saat 3 vardiya açık olacak ve toplam 35-40 personel çalışacak olup gerek havalinına gerek bölge ekonomisine katkısı olacaktır” dedi.
Açılış sonrasında protokol, toplantı odasına geçerek yarın Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım tarafından açılışı yapılacak olan Yeni Dış Hatlar Terminalinin güvenlik toplantısını gerçekleştirdi.