Çelebi Hava Servisi, 26-29.04.2015 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek 28. IATA Yer Hizmetleri Konferansı’nın “Platin” Sponsoru oldu.
Türk Sivil Havacılığının ilk özel yer hizmetleri şirketi Çelebi Hava Servisi, öncülerinden olduğu sektörde gerçekleştirilen birçok önemli etkinlikteki gibi bu konferansta da Platin Sponsor olarak görev alacak.
28. IGHC Yer Hizmetleri Konferansı
IATA Yer Hizmetleri Konseyi (IGHC), yaklaşık 300 havayolu şirketini, yer hizmetleri firmalarını, havaalanlarını ve yetkili makamları bir araya getirerek yer hizmetlerine ilişkin ortak sorunların tartışılabileceği bir platform sağlıyor.
İstanbul’daki Konferans
Çelebi Hava Servisi misafirlerini, Platin Sponsorluğunu üstlendiği ve THY’nin ev sahipliğinde gerçekleşen bu konferansta ve şirketlerin kendilerini tanıtacakları stantlarla zenginleşecek yer hizmetleri fuarında standında ağırlama fırsatı bulacak.
Konferans sırasında paneller
Çelebi Havacılık Holding yöneticileri; 27.4.2015 tarihinde Hindistan-Mumbai Çelebi-NAS Operasyon Yöneticisi Tauseef Khan ve 29.4.2015 tarihinde Çelebi Havacılık Holding Global Satış/Pazarlama Başkan Yardımcısı Athina Kapeni’nin de katılacağı panellerde ayrıca uluslararası platformda görüş alışverişinde aktif rol oynayacak.