Türkiye'nin lider yer hizmetleri şirketi olan Çelebi Havacılık, kargo operasyonları için yeni bir yeniliği başarıyla hayata geçirdi. Çelebi Havacılık, kullanıcı deneyimini optimize etmek için müşterilerin kargo gönderilerinin her aşamasını cep telefonları ve tabletlerinden takip etmelerini kolaylaştıran “Çelebi Track & Trace” adlı bir mobil uygulama başlattı.

Çelebi Kargo, kargo gönderilerini yönetmek ve takip etmek için mobil uygulama başlattı. Bu uygulama, kullanıcıların gönderilerle ilgili kapsamlı bilgilere erişmesine, kargoyu gerçek zamanlı olarak takip etmesine, alım sırasında, güvenlik taramasına, depolama ve ayrıntılı bilgi düzeyinde belgelemeye olanak tanır.

Bu gelişmeyle ilgili yorum yapan Çelebi Havacılık Holding Sürekli İyileştirme Direktörü Bülent Ziyagil, “Müşterimizin, Çelebi Kargo Depolarında elleçlenirken sevkiyat durumlarını takip etmesini sağlayacak mobil uygulamamızın lansmanını duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. bir an. Uygulama şu anda İstanbul İstasyonu müşterilerinin kullanımına sunulmuştur. Standartlaştırma gündemimizin bir parçası olarak, uygulama 2021'de Budapest Station müşterisi için de görünürlük kazanacak.

Müşterilerimizle etkileşimimizi sürekli olarak iyileştirmek ve basitleştirmek için çabalıyoruz. Bu, müşterilerin işlerini daha da güçlendirmelerini ve küresel olarak rahat ve daha hızlı bir şekilde genişlemek için dinamik bir iş platformu oluşturmalarını sağlayacaktır. Bu, pazarda sürekli yenilik yapma ve sağlam kapsamlı lojistik çözümler sağlama inancımızın bir devamıdır. "

Uygulama hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur ve Play Store ve App Store'dan indirilebilir.

Bu uygulamanın temel özellikleri şunları içerir:

Canlı Takip - Tüm gönderilerle ilgili en güncel bilgilerle güncel kalın. Kargo elleçleme süreçlerinizi takip etmenizi sağlar.
Benzersiz nakliye rehberi - Uygulama, pazara yeni giren bir kişinin sistemleri ve nakliye süreçlerini kolayca anlamasını sağlayacak bir kılavuza sahiptir.
Bilgi paylaş - Gönderilerle ilgili en son bilgileri doğrudan uygulamadan paylaşarak Çelebi'nin değerli müşterilerini haberdar edecek Bilgiler gerçek zamanlı olarak paylaşılarak tüm müşterilerimizle eş zamanlı iletişim sağlanacaktır.
Durumu Kontrol Et - Uygulama ayrıca, taşıyıcı uçuşun ne zaman kalktığı ve ne zaman geldiği ile ilgili tüm bilgileri ve kargo faturalama durumuyla birlikte sağlar.