YUSUF ZENGİN

Atlasglobal Havayolları'nın dün gerçekleştirilen İstanbul-Bodrum seferi öncesinde bir yolcunun yaşanan rötar nedeniyle hakaretine uğrayan Çelebi çalışanı Tuğçe Selvi, pazartesi günü Savcılığa suç duyurusunda bulunacak.

Atlasglobal Havayolları'nın dün saat 17.00'da İstanbul Havalimanı'ndan Milas-Bodrum'a sefer yapması planlanan uçak, yaklaşık bir saat rötar yapmıştı. Uçağın bulunduğu kapı önünde bekleyen yolculardan bazıları ise rötardan dolayı yer hizmeti veren görevlilere tepki gösterdi. Bu sırada bir kadın yolcu, yer hizmeti çalışanı Tuğçe Selvi'ye hakaret etmeye başladı. O anlar bir yolcunun cep telefonu ile çektiği görüntülere yansıdı.

Olayın sosyal medyadan yayınlanması sonrası ise hakaret eden yolcuya büyük tepki gösterildi. Atlasglobal Havayolları da, Çelebi çalışanına sahip çıkarak olayın takipçisi olacaklarını ve gerekli işlemleri yapacaklarını açıkladı.

Atlasglobal yolcularından Serkan Balbal ise sosyal medya hesabından, Tuğçe Selvi'nin pazartesi günü Savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi.