Çelebi'ye uluslararası arenada ödül yağmaya devam ediyor. 2014'ün ilk günlerinde ikisi yurtdışından 3 ödülle başlayan Çelebi, yılın ilk çeyreği bitmeden 2 uluslararası ödül daha aldı. Çelebi Delhi Kargo, Hindistan Ticaret Odası'nın düzenlediği "Mükemmellik" değerlendirmesinde, "En iyi Havalimanı Operatörü" ve "Yılın Çevreci Lojistik Hizmet Sağlayıcısı" ödüllerini kazandı.


2014'e 2'si uluslararası toplam 3 ödülle başlayan Çelebi'nin başarılı performansı 2 uluslararası ödül daha kazandırdı. Hindistan Ticaret Odası tarafından düzenlenen, "Hindistan Tedarik Zinciri Lojistik Zirve ve Mükemmellik Ödülleri" değerlendirmesinde Çelebi Delhi Kargo iki dalda zirveye oturdu. "En iyi Havalimanı Operatörü" dalında birincilik ödülünü Bangalore'dan Al Sats firmasıyla paylaşan Çelebi, "Yılın Çevreci Lojistik Hizmet Sağlayıcısı" olarak da bütün rakiplerini geride bıraktı.
1 hafta içinde 3 ödül daha almıştı
Çelebi, henüz yılın başında bir hafta içinde üç ödül birden alarak küresel arenada dikkatleri üzerine toplamıştı. Çelebi, 5 Şubat'ta, Çelebi Delhi Cargo Management India Pvt. Ltd. ile Air Cargo India 2014'te, Hindistan'da "Yılın En iyi Kargo Yer Hizmetleri Şirketi" ödülünü, ertesi gün ise Çelebi Ground Handling Hungary ile Budapeşte Havaalanı tarafından düzenlenen 7. Havacılık Ödülleri'nde "En İyi Yer Hizmetleri Şirketi" seçilmişti. Üçüncü ödül ise Türk Hava Yolları'ndan gelmişti. THY Genel Müdürlüğü'nde 12 Şubat'ta düzenlenen törende, Türk Hava Yolları, Anadolu'daki başarılı yer hizmetleri çalışmalarından dolayı Çelebi Hava Servisi'ni ödüllendirmişti.