Yaz tatili denince ilk akla gelen rotalardan biri olan Çeşme, bu yaz tatilcileri yepyeni bir ritüelle selamlıyor. Çeşme Bazlama Kahvaltı markasının Ayayorgi şubesinin yanı sıra yeni açılan mekanı Alaçatı Port şubesi de yolu İzmir Çeşme'den geçen herkesi enerjik kadrosunun neşeli sunumları eşliğinde benzersiz bir kahvaltı keyfine bekliyor.

Doymadan kalkmanın yasak olduğu Çeşme Bazlama Kahvaltı markasının yeni açılan Alaçatı Port şubesi, kısa sürede tatilcilerin en popüler uğrak noktalarından biri haline geldi. 150 kişilik kapasitesiyle hizmet veren Alaçatı Port şubesi, hem deniz kıyısındaki benzersiz atmosferi hem de sürprizleriyle misafirlerini şaşırtıyor. Çeşme Bazlama Kahvaltı, yılın her günü açık olan İstanbul Nişantaşı'ndaki üç şubesinin yanı sıra yaz sezonunda hizmet veren Ayayorgi ve Alaçatı Port şubelerinde de hem karınları hem gönülleri doyuruyor, Ege kıyılarının taze, leziz ve sağlıklı kahvaltılarını misafirleriyle buluşturuyor.

Çeşme Bazlama Kahvaltı'nın tüm şubelerinde Nurten Anne ve ekibinin hazırladığı 37 çeşit reçel, 12 çeşitle süslü söğüş tabağı, 3 çeşit sıcak ikram ve özel tarifli menemen, markaya özel üretilen çömlek tabaklarda sunuluyor ve yine markaya özel harmanlı sınırsız çayla beraber servis ediliyor. Markaya adını veren ve aile yadigarı özel tariflerle hazırlanan bazlamaların yanı sıra üç çeşit gözleme ve leziz pişiler de Çeşme Bazlama Kahvaltı'nın olmazsa olmazları arasında yer alıyor.