Her yıl milyonlarca turisti en popüler tatil destinasyonlarına taşıyan Corendon Airlines, beklenen Süper İndirim Haftası'nı duyurdu. 27 Kasım 2023 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasındaki seçili uçuşlarda geçerli olacak bu özel kampanya ile havayolu, aynı rezervasyon dahilindeki her iki yolcudan birine ücretsiz bilet fırsatı sunuyor.

Seyahat severleri memnun edecek bu kampanya, 26 Kasım 2023 tarihine kadar devam edecek. Avrupa’dan, özellikle Türkiye'nin popüler tatil destinasyonlarına ve aynı zamanda Türkiye’nin birçok noktasından Avrupa’ya direkt uçuşlar sunan Corendon Airlines, yılın en büyük kampanyasını başlatmış bulunuyor.

Corendon Airlines'ın Süper İndirim Haftası kapsamında, 27 Kasım 2023 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasındaki seçili uçuşlarda, aynı rezervasyon dahilindeki her iki yolcudan birine ücretsiz bilet sunulacak. Kampanyadan yararlanmak için 26 Kasım 2023 tarihine kadar en az iki kişilik bir rezervasyon yapılması gerekiyor ve aynı rezervasyondaki her iki yolcunun birinden bilet ücreti alınmayacak.

Kampanya kapsamındaki indirimler, net bilet fiyatına uygulanacak olup, hizmet bedeli, ek hizmetler, vergiler ve yakıt harcı indirime dahil edilmeyecek. Farklı para birimi seçildiğinde ise, kur oranı karşılığındaki indirim tutarı fiyata yansıtılacaktır. Seyahat tutkunları için kaçırılmayacak fırsatlarla dolu olan Corendon Airlines’ın Süper İndirim Haftası, erken rezervasyon yapanlara büyük avantajlar sunuyor.