Özgün. Eşsiz. Asla pişmanlık duymayan... Elbette Cruella de Vil'den bahsediyoruz; Oscar® ödüllü Emma Stone tarafından canlandırılan Disney'in efsanevi karakterinin ilk isyankar günlerini konu alan "Cruella" filmi yakında vizyona giriyor.

M·A·C tarafından, koyu kırmızı dudakları ve yoğun siyah-beyaz gölgeleriyle kreatif ve kötü şöhretli moda ikonundan ilhamla hazırlanan ve 70'ler Londra'sının punk-rock dönemini mükemmel bir şekilde yansıtan Disney Cruella Koleksiyonu'nu keşfedin!

M·A·C Makyaj Sanat Direktörü Terry Barber koleksiyonu, “Karşıt kültür öğelerini yeniden trend haline getirirken, M·A·C 'in başlangıçta onu başına buyruk bir marka yapan cesur "kendin yap" mottosuna geri dönüşünü ve dönüşümünü hissettiriyor." sözleriyle tanımlıyor.

Sınırlı sayıda üretilen göz, dudak ve ten ürünlerinden oluşan bu asi ve göz alıcı seri, modaya düşkün en sevdiğimiz Cruella karakterinin yeni filmindeki kötü şöhretinin yükselişini kutluyor. Cruella her zaman trendlere öncülük ederek, isyankarları, dışlanmışları, uyumsuzları ve kural çiğneyenleri temsil ediyor!

Cruella'nın ekrandaki görünümlerini oluşturmak için kullanılan gölgeler ve sanat yönetmenliğinden dokunuşlar barındıran, punk-rock kırmızısı ve metalik tonlardan oluşan bu göz alıcı koleksiyon, ikonik görünümüne gönderme yapan özel iki renkli ambalaj tasarımıyla satışa sunuluyor. Barber "Yeni jenerasyona sunulan büyüleyici bir yaklaşım." olduğunu belirtiyor.

Siz de bu trendi kaçırmayın!

Disney'den Cruella Hakkında:

Oscar® ödüllü Emma Stone (La La Land), sinemanın şöhretli ve moda tutkunu kötülerinden efsanevi Cruella de Vil'in asi ilk günlerini konu alan Disney'in yepyeni filmi Cruella'da başrolde. 1970'lerin Londra'sında punk rock devriminin ortasında geçen film, tasarımlarıyla adını duyurmaya kararlı, zeki ve yaratıcı Estella adında genç bir dolandırıcıyı konu alıyor. Estella, kötülüğe olan iştahını arttıran bir grup genç hırsızla arkadaş olur ve birlikte Londra sokaklarında yeni bir hayat inşa ederler. Bir gün, Estella'nın moda yeteneği, iki Oscar® ödüllü Emma Thompson (Howard'ların Malikhanesi, Aşk ve Yaşam) tarafından canlandırılan, son derece şık ve etkileyici bir moda efsanesi olan Baroness von Hellman'ın dikkatini çeker. Ancak Estella'nın kötü tarafını kabullenerek kaba, şık ve intikam peşinde koşan Cruella'ya dönüşmesiyle ilişkileri bir dizi olayı harekete geçirir.

Cruella'nın başrollerinde Emma Stone, Emma Thompson, Joel Fry, Paul Walter Hauser, Emily Beecham, Kirby Howell-Baptiste ve Mark Strong yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Craig Gillespie, senaryosunu Dana Fox ve Tony McNamara, hikayesini ise Dodie Smith'in 101 Dalmaçyalı adlı romanından uyarlayarak Aline Brosh McKenna, Kelly Marcel ve Steve Zissis yazdı. Filmin yapımcılığını Andrew Gunn, Marc Platt ve Kristin Burr üstlenirken, Emma Stone, Michelle Wright, Jared LeBoff ve Glenn Close idari yapımcı olarak görev aldı.

MAT RUJ

Sweet-N-Vicious: Açık pembe
De Vil In The Details: Parlak Kırmızı
Camden Caper: Kan Kırmızısı

FİYAT: 135 TL

RETRO MAT LİKİT RUJ

Queen of Mean: Kahverengimsi, pembe-nötr
Mayhemmed: Kırmızı
Glamarchy: Kan Kırmızısı

FİYAT: 145 TL

ÇİFT TARAFLI PRO LONGWEAR EYELINER

De-Vinyl: Siyah
Tightly Laced: Beyaz

FİYAT: 169 TL

TAKMA KİRPİK

76 Supermodel Lash

FİYAT: 99 TL

ALLIK FIRÇASI

129 Synthetic Powder/Allık Fırçası

FİYAT: 269 TL

FAR FIRÇASI

217S Synthetic Karıştırma Fırçası

FİYAT: 169 TL

GÖZ FARI X 8: Cruella To Be Kind

Gesso: Canlı Beyaz (Mat)
De Villionaire: Gümüş (Soğuk)
Need For Tweed: Gri-leylak (Saten)
Crue Love: Canlı mavi-kırmızı (Soğuk)
Carbon: Yoğun siyah (Mat)
Chillin’ Like a Villian: Parlak mavi (Mat)
Cruella To Be Kind: Sıcak pembe-nötr (Mat)

Sinister Shimmer: Altın ışıltılı siyah (Soğuk)

FİYAT: 399 TL

ALLIK

Tickled Punk: Parlak pembe
Cruel-La Intentions: Nötr

FİYAT: 259 TL