Domino’s Pizza, 2019’da da müşterilerine lezzeti, en uygun fiyata, en hızlı şekilde ulaştırıyor. Marka, Domino’s mobil uygulamaları veya domino’s.com.tr’den sipariş verenlere yeni indirimler sunuyor. Yenilenen kampanyaları, mobil uygulama ve domino’s.com.tr adresinden izleyebilen Domino’s sevenler, Sıcak Takip Uygulaması ile de siparişlerini canlı takip edebiliyor.

 

 

 

Yeni yıla Domino’s tutkunlarını çok mutlu edecek bir kampanyayla giren Domino’s Pizza, leziz ve doyurucu lezzetlerini müşterilerine en uygun fiyata, en hızlı şekilde sunmaya devam ediyor. Markanın, mobil uygulama ve dominos.com.tr üzerinden takip edilebilen indirimli kampanyaları, düzenli olarak yenileniyor. İndirimli kampanyalardan yararlanmak için tek yapılması gereken pizza, ekmek arası lezzetler, tavuk, patates ve tatlı çeşitlerinden birini seçip Domino’s mobil uygulma ya da dominos.com.tr’den sipariş vermek!

 

İndirimli fiyatlarının yanı sıra siparişlerini, adresine en hızlı şekilde ulaştıran marka, Domino’s Sıcak Takip Uygulaması ile de “Siparişim nerede kaldı?” sorusuna anında cevap veriyor. Müşteriler Sıcak Takip sayesinde siparişlerinin durumunu cep telefonundan takip edebiliyor. Pizzanın ne zaman fırından çıktığı, kuryenin kaç sokak uzakta olduğu, siparişin kaç dakika sonra kapıya ulaşacağı bu uygulama üzerinden canlı izleniyor.

 

Sahip olduğu teknolojik alt yapısıyla, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam eden Domino’s, lezzeti ve fiyat politikasıyla müşteri memnuniyetini arttırmayı sürdürüyor.

 

 

Domino’s Pizza hakkında

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza, bugün dünyada 85 ülkede toplam 14 binden fazla restoran işletiyor ve 2017 itibarıyla yıllık perakende satışları 12 milyar ABD Doları’nı aşıyor. Domino’s Pizza, ülkemizdeki faaliyetlerini 22 yıldır sürdürüyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 68 ile yayılmış 521 şubesi, Gebze, İzmir, Ankara ve Gaziantep’teki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor. İnovasyon alanındaki yatırımları sayesinde 2017 yılında tüm dünyada dijital kanallar üzerinden 6,1 milyar dolardan fazla satış yapan Domino’s Pizza’nın, Türkiye’deki evlere servis cirosunun yüzde 55’ini de yine dijital kanallardan alınan siparişler oluşturuyor. Domino’s Pizza’nın lezzet yolculuğu, dalında kızarmış olgun domateslerinin titizlikle hasat edilmesiyle başlıyor. Gizli baharat formülü ile harmanlayarak ürettiği nefis pizza sosunu, İtalyan mozzerella üretim teknikleriyle ürettiği mozzerella ile birleştiriyor. Pizzalarda sucuk, sosis pepperoni, jambon gibi zengin şarküteri ürünleri kullanılıyor.

www.dominos.com.tr

Merve Bilik

Medya İlişkileri Danışmanı
[email protected]
t: +90 212 229 76 26
c: 0535 507 27 00
f: +90 212 229 95 25
muvakkithane cad. sığırcık sok.
no:3 emirgan, İstanbul
www.contactplus.com.tr