Drone (İHA-2) Sorumluluk ve "Gövde Sigortası Tıkla"

 

Merka Anadolu Sigorta, Anadolu Sigorta'nın resmi ve yetkili acentelerinden biridir. Drone (İHA-2) Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk ve Gövde Sigortası, gerçek ya da tüzel kişilerin kendilerinin veya çalışanlarının üçüncü şahıslara verebileceği bedeni ve maddi zararlar nedeniyle kendilerine yöneltilen tazminat taleplerini teminat altına alan bir sigorta türüdür.

Bu sigorta poliçesi, sigortalının kendisi, yanında çalıştırdığı kişiler ve aile üyelerinin bir kaza sonucunda üçüncü şahısların ölümü, yaralanması veya sakat kalması nedeniyle ortaya çıkan tazminat taleplerini, ayrıca üçüncü şahıslara ait malların maddi zarar ve hasara uğraması sonucunda oluşacak tazminat taleplerini poliçede belirtilen meblağlara kadar temin eder.

Bu sigorta, işletmelerin veya bireylerin potansiyel mali sorumluluk risklerini azaltmaya yardımcı olur ve beklenmedik durumlarda maddi güvence sağlar. Drone (İHA-2) Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk ve Gövde Sigortası, Anadolu Sigorta'nın sunduğu bir hizmettir ve Merka Anadolu Sigorta bu sigortanın resmi ve yetkili bir acentesidir.