Sabırsızlıkla beklenen World Expo'nun heyecanını yaşamak için Dubai'yi ziyaret eden veya Dubai bağlantılı seyahat eden yolcular için özel kampanya 

BAE'nin "50. Yılı" kapsamında dünyanın en canlı ve kozmopolit şehirlerinden birine güvenli ve rahat seyahat
Dubai'ye dönüş seyahati yapmayı planlayan BAE sakinleri bu kampanyadan yararlanabilirler

Expo 2020 Dubai'nin Premier İş Ortağı ve Resmi Havayolu Emirates, yolcuların bölgede kendi alanındaki en büyük etkinlik olan World Expo heyecanını yaşaması için özel bir kampanyayı hayata geçirdi.

1 Ekim 2021 - 31 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve sabırsızlıkla beklenen mega etkinlik boyunca Dubai'yi ziyaret eden veya Dubai üzerinden seyahat eden Emirates yolcuları, Emirates'ten rezervasyon yaptırdıkları her uçuş bileti için ücretsiz bir Emirates Expo Günlük Giriş Bileti hakkı kazanacak.

Bu özel kampanya, 1 Ekim 2021 - 31 Mart 2022* tarihleri arasında Dubai'ye veya Dubai üzerinden yapılacak tüm gidiş dönüş seyahatler için geçerli olacak. Kampanya, First Class, Business Class ve Ekonomi Class biletler için geçerli olup Emirates üzerinden satın alınan flydubai uçuşu biletlerini ve Dubai'de en az altı saatlik aktarmayla Emirates'in global uçuş ağındaki herhangi bir noktaya yapılacak olan seyahatleri kapsıyor. Seyahatleri BAE dışında başlayan tek yön bileti olan yolcular, Dubai'ye veya Dubai’den aktarmalı başka bir noktaya seyahat etmeleri halinde minimum aktarma süresinin karşılanması koşuluyla ücretsiz Expo Günlük Giriş Bileti hakkı kazanacak.

Bu muhteşem kampanyayı daha da cazip hale getirmek için, Special, Saver, Flex ve Flex Plus dahil tüm ücret türleri kampanyaya dahil edilmiştir. Bu promosyonla ilgili daha fazla bilgi için, kampanyaya özel sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Dubai'yi ister tek başınıza veya ailenizle keşfetmek, ister arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelmek için ziyaret edin, her koşulda şimdi Dubai'ye seyahat etmek için en ideal zaman. Tüm dünyayı tek bir yere getirmeyi taahhüt eden en büyük tema etkinliğinin kalbinde olmanın yanı sıra, ziyaretçiler bu altı aylık dönemde BAE'nin kuruluşunun 50. yıldönümü şerefine ülkenin altın jübilesini kutlamak için bir çok aktivitenin ve özel kampanyanın keyfini çıkarabilirler.

İyi haberler bununla da sınırlı değil. Yaklaşan seyahat planları olan ve halihazırda BAE'de bulunan yolcular (BAE’de ikamet edenler dahil), uçuş güzergahlarında Expo'nun devam ettiği altı aylık döneme denk gelen bir dönüş uçuşları olması halinde, ücretsiz Expo Günlük Giriş Bileti kazanabilecekler.

Expo 2020 Dubai'nin Premier İş Ortağı ve Resmi Havayolu Emirates, dünya çapındaki yolcularının 182 günlük etkinliğin heyecanını yaşaması ve ev sahibi ülke olan Dubai'nin neler sunduğunu keşfetmeleri için yakında çeşitli Expo temalı paketleri hayata geçirecek.

Expo Dubai 2020

Expo 2020 Dubai Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya (MEASA) bölgesinde şimdiye kadar gerçekleşen ilk World Expo etkinliği olacak. Connecting Minds, Creating the Future temasıyla düzenlenecek olan Expo 2020 Dubai, dünyanın dört bir yanından en iyi işbirliği, yenilikçilik ve yardımlaşma örneklerini sergileyerek ziyaretçilerine ilham vermeyi hedefliyor.

Altı aylık olağanüstü hareketli program, her yaş ve ilgi alanına uygun deneyimlerle birlikte sunulacak. Bu kapsamda, zengin içeriklere sahip haftalık temalar , eğlence ve eğlenerek eğitim etkinlikleri yapılırken sanat ve kültür tutkunları, gurmeler ve teknoloji meraklıları sergiler, seminerler, performanslar, canlı gösteriler ve daha fazlasının keyfini çıkaracak. Mimari meraklıları Expo 2020 boyunca ilham verici tasarımlarla çevrili olacak. Ziyaretçiler, kendi ülkeleriyle buluşmak için ulusal stantlarına, farklı kültürleri keşfetmek için diğer 190 ülkenin stantlarına veya geleceğe ve yarının dünyasında bir fark yaratan inovasyonlara göz atmak için tematik ve özel stantlara uğrayabilirler.

Emirates Standı

Seyahat ve havacılık tutkunları, BAE'nin 100. yıldönümü olan 2071 yılında ticari havacılığın geleceğini deneyimlemek için, Emirates'in özel standını ziyaret edebilirler. Kesinlikle görülmesi gereken bu standın merkezinde, ziyaretçiler uçak kabini tasarımının geleceğine, uçma deneyiminin nasıl yeniden tanımlandığına ve ayrıca sürdürülebilir bir gelecek için uçuş performansını ve yakıt ekonomisini iyileştirecek olan geleceğin hafif malzemelerine ve teknolojilere göz atma imkanı bulacakları üç boyutlu deneyimler yaşayabilecekler. Ziyaretçiler ayrıca bir uçak tasarlama fırsatına ve uçuş ilkelerini tanıtan interaktif sergilere katılma imkanına da sahip olacaklar.

Dubai: 2020 Temmuz ayında turizm faaliyetlerini güvenli bir şekilde yeniden başlatan Dubai, özellikle kış sezonunda dünyanın en popüler tatil noktalarından biri olmayı sürdürüyor. Şehir, uluslararası iş ve eğlence amaçlı ziyaretçilere açılmıştır. Güneşli plajları ve kültürel miras etkinliklerinden birinci sınıf konaklama ve eğlence tesislerine kadar, Dubai çok çeşitli birinci sınıf alternatifler sunuyor. Dubai, ziyaretçilerin sağlık ve güvenliğini sağlamak amacıyla aldığı kapsamlı ve etkili tedbirleri onaylayan Dünya Seyahat ve Turizm Konseyinden (WTTC) Güvenli Seyahat onayı alan dünyanın ilk şehirlerinden biri olmuştur.

Uluslararası sınırların yeniden açılmasıyla ve seyahat kısıtlamalarının azalmasıyla Emirates, ağını güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde genişletmeyi sürdürüyor. 120'den fazla uçuş noktasına seyahat hizmeti vermeye yeniden başlamış olan havayolu, pandemi öncesi ağının %90'ına yakınını geri kazandı. Emirates yolcuları, Dubai üzerinden, Amerika, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya Pasifik'e rahat ve güvenli yolculukların keyfini çıkarabilirler.