Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates, çok uluslu kabin ekibine katılacak adaylar için değerlendirme günleri düzenliyor. Değerlendirme günleri şu tarihlerde gerçekleştirilecektir:

1. 8 Haziran 2023 - Mövenpick Hotel İzmir
2. 22 Haziran 2023 - The Marmara Antalya
3. 24 Haziran 2023 - La Quinta by Wyndham Bodrum
4. 29 Haziran 2023 - Hilton Bursa Convention Center & Spa
Emirates, kişiye özel ve mükemmel ağırlama hizmetleri sunmayı ve yolcular için unutulmaz anlar yaratmayı hedefleyen yetenekler arıyor. Havayolunun güvenlik odaklı olduğu belirtilmiş ve ideal adaylardan kendinden emin bir şekilde liderlik etmeleri ve uçak içi hizmetlerin, güvenlik ve emniyet prosedürlerinin yönetimini üstlenmeleri beklenmektedir.

Emirates kabin ekibinin tamamına, havayolunun Dubai'deki son teknolojiyle donatılmış tesisinde birinci sınıf bir eğitim sunulacaktır. İngilizce dilinde yazılmış güncel bir özgeçmiş (CV) ve yeni çekilmiş bir fotoğraf ile başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuruların internet üzerinden yapılması gerektiği belirtilmiştir.

Emirates'in kabin ekibi, 160 farklı milletten oluşan bir ekiptir ve havayolu şirketinin yolcu çeşitliliğini yansıtmaktadır. Emirates'in 200'den fazla geniş gövdeli uçağıyla altı kıtada 130'dan fazla şehirde uluslararası operasyonlar gerçekleştirildiği belirtilmiştir. Emirates, dünyanın en büyük Boeing 777 ve Airbus A380 uçak filosuna sahiptir.

Emirates kabin ekibi üyeleri Dubai'de çalışacak ve vergiden muaf maaş, ücretsiz konaklama, işe gidiş-geliş transfer imkanı, kapsamlı sağlık sigortası gibi yan haklardan yararlanabileceklerdir. Ayrıca, Dubai'deki alışveriş ve eğlence etkinliklerinde özel indirimler de sunulmaktadır. Emirates'in büyüyen global uçuş ağı, kabin ekibi üyelerine altı kıtada geniş seyahat fırsatları sağlamaktadır. Ayrıca, Emirates'in Türkiye'ye düzenlediği uçuşlar hakkında da bilgi verilmiştir.