Emirates, dünyanın en büyük global havayolu şirketlerinden biridir ve kabin memuru pozisyonunda çalışacak adaylar aramaktadır. Değerlendirme günleri 4 Temmuz 2023 tarihinde Mövenpick Hotel İzmir'de, 13 Temmuz ve 28 Temmuz 2023 tarihlerinde La Quinta by Wyndham Bodrum'da ve 15 Temmuz 2023 tarihinde The Marmara Antalya'da düzenlenecektir.

Emirates, kişiye özel ve mükemmel ağırlama hizmetleri sunmayı ve yolcular için unutulmaz deneyimler yaratmayı hedeflemektedir. Havayolu şirketinin güvenlik en büyük önceliklerinden biri olduğundan, ideal adaylardan liderlik becerileriyle birlikte uçak içi hizmetlerin, güvenlik ve emniyet prosedürlerinin yönetimini üstlenmeleri beklenmektedir.

Emirates kabin ekibi adaylarına Dubai'deki son teknolojiyle donatılmış tesislerde birinci sınıf eğitim imkanı sunmaktadır. Başvuruları kabul edilen adayların İngilizce dilinde güncel bir özgeçmiş (CV) ve yeni çekilmiş bir fotoğrafla başvurması gerekmektedir. Daha fazla bilgi ve değerlendirme süreci ile ilgili gereklilikler için ilgili başvuru bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Adayların mülakat alanında tüm gün geçireceği bir hazırlıkla gelmeleri önemlidir. Emirates'in kabin ekibi, 160 farklı milletten oluşan bir ekiptir ve havayolu şirketinin geniş uçak filosuyla dünya genelinde 130'dan fazla şehirdeki uluslararası operasyonlarını desteklemektedir. Emirates, dünyanın en büyük Boeing 777 ve Airbus A380 uçak filosuna sahiptir.

Emirates kabin ekibi üyeleri, Dubai'de çalışacak olup vergiden muaf maaş, ücretsiz konaklama, işe gidiş-geliş transfer imkanı ve kapsamlı sağlık sigortası gibi çeşitli yan haklarla birlikte Dubai'deki alışveriş ve eğlence etkinliklerinde özel indirimlerden de faydalanabilirler. Emirates'in büyüyen global uçuş ağı, ekibin seyahat fırsatlarını da genişletmektedir. Hem Emirates kabin ekibi üyeleri hem de aileleri ve arkadaşları, uçuşların gerçekleştirildiği tüm noktalarda cazip ve ayrıcalıklı seyahat avantajlarından yararlanabilirler.