A-tipi eğitim ve öğrenim anlayışının önemli bir temsilcisi olan ve bugüne kadar birçok spor dalında derece kazanan öğrencileri bünyesinde barındıran Modafen Okulları, en son golf sporunda büyük bir başarı elde etti.
Modafen’in 11. sınıf öğrencisi Can Gürdenli, Türkiye Golf Turu Erkekler Kategorisi’nde birinci oldu.
Kurulduğu 2006 yılından günümüze sosyal ve akademik hayattaki dengenin sağlandığı bir eğitim sistemini hedeflemiş olan Modafen Okulları, Edukakids Anaokulu, Modafen Abroad Education Danışmanlık eğitim kurumlarını çatısı altında barındırıyor. A-tipi eğitim ve öğretim anlayışını benimsiyor, öğrencilerinin yetenek ve beceri yönetimlerini merkeze alıyor.
Anaokulu’ndan başlayarak üniversiteye kadar öğrenci yetiştiren sorumluluk sahibi, girişimci, mutlu ve özgür bireyler olunmasını amaçlayan okul, “Bir kez Modafenli, her zaman Modafenli” tabiri ile sürdürülebilir eğitim sistemine hizmet ediyor.
Spor dallarında farkını ortaya koyan Modafenliler, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Bireysel ve takım sporunda önemli başarılar elde eden Modafen’in yeni gururu, öğrencileri Can Gürdenli oldu. 11. Sınıf Öğrencisi Can Gürdenli, 23-26 Ocak 2022 tarihinde Türkiye Golf Federasyonu tarafından Antalya Golf Kulübü’nde düzenlenen, Türkiye Golf Turu’nun 1. Ayak müsabakalarında Erkekler Kategorisinde birincilik elde etti.