YUSUF ZENGİN

Havaalanları Yer Hizmetleri şirketi Havaş, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde düzenlenen 4. Kariyer Zirvesi’nde öğrencilerle buluştu.

Dünyanın önde gelen havayolu şirketlerine yer hizmetleri sunan Havaş, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Kariyer ve Danışmanlık Topluluğu’nun düzenlediği 4. Kariyer Zirvesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Farklı sektörlerden temsilcileri öğrencilerle bir araya getirerek tanıtmayı hedefleyen Zirve’ye, Havaş Konya İstasyon Müdürü Levent Küçüktoka katıldı. Küçüktoka, Havaş ve yer hizmetleri sektörüne ilişkin öğrencilerin sorularını yanıtladı.

29 HAVALİMANINDA HİZMET SUNUYOR!

Havaş; yurt içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Gazipaşa-Alanya, Trabzon, Kayseri, Kastamonu, Konya, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Sivas, Adıyaman, Muş, Elazığ, Batman, Nevşehir, Sinop, Merzifon, Ağrı, Kütahya, Ordu-Giresun olmak üzere 27 havalimanında, yurt dışında Letonya’da Riga Havalimanı’nda ve Suudi Arabistan’da Medine Havalimanı’nda olmak üzere 2 istasyonda yer hizmeti sunuyor.

Havaş, müşterilerine daha iyi, kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacı ile İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda ise ithalat ve ihracat antrepo hizmeti sağlıyor.

YOLCU TAŞIMA HİZMETİ DE SUNUYOR

Havaş; Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bodrum, Dalaman, Elazığ, Gaziantep, Gazipaşa-Alanya, Hatay, Hopa, Kayseri, Konya, Malatya, Ordu-Giresun, Trabzon, Samsun, Sivas ve Şanlıurfa Havalimanlarında, havalimanı ile şehir merkezi arasında uçak konforuna sahip otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti veriyor.