Herkesin yaptığını değil, en iyi tatili siz yapmalısınız…
Khao Lak, son yıllarda gezgin ruhuna sahip, seyahat kültürünü özümsemiş ve zor beğenen dünya turistlerinin popüler destinasyonu olmaya başladı. Öyle bir tatil düşleyin ki, bir gün yağmur ormanlarında bambulardan yapılma sal ile safari, diğer gün kanolar ile macera dolu ve doğa ile iç içe bir seyahat, uygun fiyatlı alışveriş imkanları ve dünyanın en güzel mercan sahilleri ile rengarenk balıklarla yüzebileceğiniz tropik bir cennet… Kültür, tarih, sanat, alışveriş, deniz-güneş-kum, macera ve eğlence hepsini Tayland’ın bu güzel destinasyonunda bulabilirsiniz.


Tayland’ın tropik cennetlerinden biri olan Phuket’e sadece 1 saat mesafede bulunan Khao Lak için şimdi uçak biletinizi alırsanız, 2018’de keyifli bir tatil yapacağınız garanti. Singapur Havayolları, 05 Ocak - 18 Ocak 2018 tarihleri arasında Phuket adası için satın alınan, Economy ve Business sınıfı biletlere fiyat avantajları sunuyor. Kampanya kapsamında, Singapur Changi Havalimanı aktarmalı uçulacak olan Phuket’e, tüm vergiler dahil 549 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Yolcular, kampanya kapsamında satın alacakları biletler ile 21 Ocak - 14 Aralık 2018 tarihleri arasında seyahat edebilecekler.


Khao Lak ve ya Phuket yerine farklı bir şehre gitmek isteyenler için de, Singapur, Seul, Pekin, Kuala Lumpur, Bangkok, Hong Kong, Krabi, Lombok, Balikpapan, Sidney, Melbourne ve daha fazla pek çok şehire veya tropik tatil cennetlerine 449 USD’den başlayan özel fiyat avantajları bulunuyor. Kampanya kapsamında uçulan sehirler arasında, Singapur Havayolları, Silk Air (Singapur Havayolları’nın bölgesel kanadı) ve Scoot (Singapur Havayolları’nın Düşük Bütçeli Havayolu) ile gerçekleştirilen uçuşlarla sağlanıyor.