Türkiye'nin en büyük havalimanlarından biri olan IGA İstanbul Havalimanı Ailesi, toplumsal sorumluluk projelerine olan katkısını bir kez daha kanıtladı. 45. İstanbul Maratonu'nda, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) için koşan IGA İstanbul Havalimanı Ailesi, kanserli çocukların yaşamlarını iyileştirmeye yönelik önemli bir destek sağladı.

Maraton koşusu, KAÇUV'un kanserli çocuklara sağladığı destek ve umut projelerine önemli bir katkı sağlama amacı taşıdı. Kanserli çocukların tedavi sürekliliği ve uygun tedavi ortamına sahip olmalarını sağlama amacı güden KAÇUV, bu tür etkinliklerin desteğiyle daha fazla çocuğa ulaşma fırsatı buluyor.

IGA İstanbul Havalimanı Ailesi, bu etkinlikle topluma önemli bir katkı sağlarken, aynı zamanda çocukların geleceğini olumlu yönde etkileme çabalarına destek verdi. Toplumsal sorumluluk projeleri, kurumsal dünyanın, toplumun daha iyi bir geleceğe ulaşmasına yardımcı olma amacını yansıtıyor.

Bu tür etkinlikler, sivil toplum kuruluşlarının ve iş dünyasının bir araya gelerek toplumun farklı kesimlerine yardım eli uzatma fırsatları sunuyor. IGA İstanbul Havalimanı Ailesi'nin KAÇUV için koştuğu bu maraton, umut ve yardımın ne kadar güçlü bir araç olduğunu bir kez daha gösterdi.

IGA İstanbul Havalimanı Ailesi, KAÇUV ve 45. İstanbul Maratonu'nun bu anlamlı işbirliğinin çocukların geleceğine daha fazla umut ve fırsat sunmasını diliyoruz.