Merka Anadolu Sigorta'nın yetkili acentelerinden biri olan Merih Zengin, "Kendine İyi Bak" sağlık kampanyasının koşulları: önemli bilgiler paylaşıyor.

işte "Kendine İyi Bak" sağlık kampanyasının koşulları:

Kampanya, yeni Bireysel Sağlık Sigortası poliçelerinde geçerlidir ve poliçe düzenleme tarihi 01.05.2023 - 31.05.2023 tarihleri arasında olmalıdır.
Kampanya, Hesaplı, Hesaplı Plus ve Hesaplı Maksi paketlerinde geçerlidir.
Sigorta ettiren bireysel müşteri olmalıdır ve sigortalının yaşı 18-35 aralığında olmalıdır.
Kampanya sadece Anadolu Sigorta'dan düzenlenen yeni poliçeler için geçerlidir. Devam eden yenileme kapsamındaki poliçeler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya, Anadolu Sigorta'da ilk kez Bireysel Sağlık Sigortası'na alınacak olan 18-35 yaş aralığındaki yeni sigortalılar için geçerlidir.
Kampanya, Bireysel Sağlık Sigortası'nın Standart, Standart Plus, Elit, Elit Plus paketleri ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçeleri için geçerli değildir.
Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere, poliçelerinin iptal edilmemiş olması şartıyla, 15-16 Haziran 2023 tarihlerinde şirketin kayıtlı doğrulanmış cep telefonu numaralarına Pazarama Online Alışveriş'te kullanabilecekleri 500 TL değerinde Pazarama indirim kodları SMS ile iletilir.
Pazarama indirim kodları, kampanya kapsamındaki sigortalıların yer aldığı poliçelerin sigorta ettireni olan bireysel müşterilere iletilir.
Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Kurum/meslek/kampanya indirimi veya özel indirim uygulanan sigortalılar kampanyadan faydalanamaz.
Pazarama indirim kodlarının SMS ile iletilmesi için müşterilerin Pazarlama ve İletişim İzinlerine sahip olmaları gerekmektedir. İzinler, Online Bireysel Şube, Sigortam Cepte veya Sağlığım Cepte mobil uygulamalarından verilebilir.
Pazarama indirim kodları 30 Eylül 2023 tarihine kadar geçerlidir.
Pazarama indirim kodu, Maximum Mobil uygulaması veya Pazarama uygulaması aracılığıyla Pazarama Online Alışveriş bölümüne girilerek kullanılabilir.
Pazarama indirim kodları sadece Pazarama Online Alışveriş'te geçerlidir. Diğer Pazarama platformlarında kullanılamaz.
Pazarama indirim kodları tek seferlik kullanım içindir. Bakiyenin tamamı kullanılmazsa, kalan bakiye sonraki alışverişlerde

kullanılamaz. Altın ve ziynet ürünlerinde Pazarama indirim kodları geçerli değildir.

Kampanya süresi boyunca Pazarama tarafından sunulan hizmetin sorumluluğu Pazarama'ya aittir. Anadolu Sigorta, hizmetin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.

Anadolu Sigorta ve Pazarama, kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Bu şekilde "Kendine İyi Bak" sağlık kampanyası koşulları özetlenmiştir. Daha fazla bilgi almak veya başvuruda bulunmak için Anadolu Sigorta'nın resmi web sitesini veya müşteri hizmetlerini ziyaret edebilirsiniz.