Geleceğe Yatırım Planı

Merka Anadolu Sigorta'nın yetkili acentelerinden biri olan Merih Zengin, geleceğini bugünden planlayanlar için önemli bilgiler paylaşıyor. Eğer emeklilik döneminizde mevcut hayat standardınızı sürdürmek istiyorsanız, düzenli birikim yapmanız gerekmektedir. Bu noktada Merka Anadolu Sigorta'nın sunduğu plan sizin için ideal olabilir.

Bu planla birlikte geniş fon alternatiflerinden yatırım tercihinize en uygun olanları seçebilir ve profesyonel portföy yönetim hizmeti alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, birikimleriniz %30 devlet katkısı ile katlanır. Bu devlet katkısından faydalanarak birikimlerinizi artırabilirsiniz.

Planın avantajları arasında şunlar bulunmaktadır:

%30 Devlet Katkısı: Birikimlerinizi artırmak için devlet katkısından faydalanabilirsiniz.

Esnek Seçenekler: Birikimlerinizi isterseniz toplu bir şekilde, isterseniz emeklilikte düzenli maaş olarak alabilirsiniz.

Profesyonel Portföy Yönetimi: Birikimlerinizi profesyonel portföy yöneticileri tarafından yönettirebilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Danışmanlığı: İhtiyaç duyduğunuz her an sosyal güvenlik danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yatırım Danışmanlığı: Yatırımlarınıza, İş Portföy Yönetimi tarafından hazırlanan Yatırım Danışmanlığı Bülteni ile yön verebilirsiniz.

Acil Durum Hizmetleri: Acil durumlarda S.O.S. International Ambulans Servisi A.Ş.'nin sunduğu kara ambulansı ve sağlık danışmanlığı hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Ayrıca, acil olmayan durumlarda kendiniz için ve birinci derece yakınlarınız için ambulans hizmetinden %20 indirimli yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları: Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Merka Anadolu Sigorta'nın bu planı, geleceğinizi güvence altına almak ve emeklilik döneminizde rahat bir yaşam sürdürebilmek için önemli bir fırsat sunmaktadır.