Türkiye'nin lider hava kargo taşımacılık şirketi olan MNG Havayolları tarifeli kargo servisini 2001 yılından bu yana sürdürmektedir. 2 yıl daha otomatik uzatma opsiyonu bulunan MNG Havayolları UPS uçuşlarında %100'lük oranda tarifeye bağlı kalıp mükemmel bir performans sergiledi.

MNG Havayolları dünyanın en büyük paket dağıtım lideri olan ABD'li lojistik devi United Parcel Service International (UPS) ile Türkiye'de çalışan tek hava kargo taşımacılık şirketi olma özelliğini koruyor. MNG Havayolları UPS ile haftada 6 defa düzenli olarak Köln ve Tel Aviv'e kurye ve genel kargo taşımacılığı yapmaktadır. Uçuşlarındaki tarifeye başarılı bir şekilde bağlı kalan MNG Havayolları UPS ile birlikte Türk Hava Yolları, Lufthansa, Air France, DHL, Cargolux, Pakistan Havayolları Emirates ve Royal Mail ile iş ilişkilerini devam ettirmektedir.

Türkiye'deki hava kargo kapasitesinin %85'ini elinde tutan MNG Havayolları Almanya/İstanbul/İngiltere arasında 1997 yılında başlayan ve halen devam eden tarifeli kargo servisi yanında sadece bölgesinde değil tüm dünyada önemli havayollarına ve integratörlere kapasite sağlayıcı olarak büyümesini sürdürmektedir.

MNG Havayolları mükemmel servis kalitesi ve hak ettiği prestij ile göz kamaştırmaya devam ediyor.