MNG Teknik Kalite Departmanı tarafından yaklaşık 1 yıl kadar önce başlatılan çalışmaların sonucunu bugün, “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartı” ile “OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standartı” belgelerine kavuşarak aldı.
MNG Holding başkan yardımcısı ve MNG Teknik Genel Müdürü Levent Uzunokur, MNG Teknik Genel Müdür Yardımcısı Fikret Geçkili ve MNG Teknik Kalite Müdürü Aytekin Özdilek başta olmak üzere birçok MNG Teknik yöneticisi de kalite belgelerinin alındığı törene katıldı.
MNG Teknik Kalite Müdürü Aytekin Özdilek, heyecanlı olduğunu belirterek “Yaklaşık 1 yıl önce başlattığımız çalışmaların meyvelerini bugün aldık. Bu bir ekip çalışması... Tüm ekip arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bu belgeler, bizim var olan kalitemizin tescili için önemliydi. Ama bu belgeleri almakla iş bitmiyor. Bundan sonra her geçen gün kalitemizin üzerine koyarak yolumuza devam etmeliyiz” dedi.
MNG Teknik Genel Müdürü Levent Uzunokur ise kalite belgelerinin alınmasında tüm çalışanların katkısı olduğunu ifade ederek, “Biz kalitemizi zaten biliyorduk. ISO 9001 kalite belgesi önemli ama onun yanı sıra OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standartı belgesi de işimizi ne kadar ciddiye aldığımızı gösteriyor. Emeği geçen herkesi kutluyorum” şeklinde konuştu.
Uzunokur ayrıca, yeni hangar projesiyle birlikte kapasitelerini 3-4 kat daha artıracaklarını da ifade etti.