Geçtiğimiz aylarda “yeni hangar projesi”ni duyurarak, Avrupa ve Ortadoğu'nun önde gelen uçak bakım merkezlerinden biri olmayı hedeflediğini duyuran MNG TEKNİK, gelişen iş hacmi ile orantılı olarak, uçak bakım hizmetleri alanında teknik personelin eğitimini sağlamak amacıyla oluşan “Teknik Eğitmen” ihtiyacını karşılamak üzere iş başvurularını kabul etmeye başladı.
MNG TEKNİK tarafından istihdam edilecek Teknik Eğitmen'lerde aranan özellikler aşağıda belirtilmiştir.
İş Tanımı:
Teknik Eğitmen, prosedürler kapsamında, uçak bakım hizmetleri alanında teknik personelin eğitimini sağlayan ekibin aktif bir üyesidir. Teknik Eğitmen teorik ve pratik çalışmalar yaparak teknik eğitim verir, uçak bakımdaki pratik eğitimlere katılır, yenilik ve gelişmeleri takip ederek eğitim hazırlıkları yapar.
1. Genel Nitelikler:
Uçak bakım sektöründe en az üç yıl deneyimli, üniversitelerin "Elektronik, Uçak, Makine Mühendislikleri" mezunu (tercihen teknik lise çıkışlı), teknik eğitmenler.
İyi derecede İngilizcesi olan, prezantabl, okumayı, gelişmeyi ve anlatmayı seven kişiler tercih sebebidir.
2. Genel Nitelikler:
Uçak bakım sektöründe en az üç yıl deneyimli, B1 Lisansına sahip, teknik eğitmen olarak çalışmayı isteyen, Sivil Havacılık M.Y.O. mezunu teknisyen.
İyi derecede İngilizcesi olan, prezantabl, okumayı, gelişmeyi ve anlatmayı seven kişiler tercih sebebidir.
3. Genel Nitelikler:
Uçak bakım sektöründe en az üç yıl deneyimli, B2 Lisansına sahip, teknik eğitmen olarak çalışmayı isteyen, tercihen Sivil Havacılık M.Y.O. mezunu teknisyen.
İyi derecede İngilizcesi olan prezantabl, okumayı, gelişmeyi ve anlatmayı seven kişiler tercih sebebidir.