Özsüt birbirinden lezzetli dondurma ve sorbe çeşitlerine eklediği yeni ürünü kova dondurma ile bu yaz mutluluğu her yere taşıyacak. Özsüt’ün tüm dondurmalarında olduğu gibi en taze günlük çiftlik sütü, en kaliteli malzemeler ve gerçek meyveler kullanılarak hazırladığı kova dondurmaları, pratik formu ile her an her yerde serinlemenin en tatlı yolu olacak.

Kalpleri fethedecek

Özsüt yeni ürünü ile birbirinden lezzetli 5 ayrı çeşit kova dondurma seçeneği sunuyor. Dondurma severlerin her an her yerde tüketebileceği kova dondurmalar, açık dondurmalarda olmayan yepyeni çeşitleri ile de kalpleri fethedecek. Daha önce menüde olmayan Sütlü Çikolatalı, Bitter Çikolata Brownie Marshmellow ve Kaymak Karamel Sos Badem, dondurmada yeni tatlar arayanların favorisi olmaya aday. Meyveli tatlardan vazgeçmeyenler için ise Frambuaz ve Karadut kova dondurma seçenekleri bulunuyor.

 

Her daim taze ve doğal

Özsüt kova dondurmalarıyla beraber zengin dondurma menüsü ile de her zevke hitap ediyor. Özsüt’te klasik tatlardan vazgeçmeyenler için kaymaklı, çikolatalı ve süper vanilyalı; meyveli dondurma severlere, kavunlu ve muzlu; farklı tatlar arayanlar için ise sakızlı, krokanlı, balbademli, karamelli, antep fıstıklı, üzümlü cevizli ve cookie seçenekleri mevcut. Karadutlu, çilekli, frambuazlı, vişneli ve limonlu sorbeleriyle de sorbe severlerin gönlünde taht kuran Özsüt dondurmalarının sırrı ise tazelikten ve doğallıktan geliyor.