Kaptan Pilot Özkan Dalgıç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile 29 Mayıs 2023 Pazartesi günü saat 20:00'da Erciyes Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek olan etkinliğe katılacağını duyurdu. Etkinlik, Erciyes Üniversitesi'nin IEEE (Institute Of Electrical and Electronics Engineers) Erciyes Student Branch bünyesinde faaliyet gösteren AESS (Aerospace and Electronic Systems Society) tarafından düzenlenmektedir.

Kaptan Pilot Özkan Dalgıç, etkinlikte bir konuşma yapacak ve katılımcılarla deneyimlerini paylaşacak. Erciyes Üniversitesi'nin IEEE öğrenci birliği tarafından düzenlenen etkinlik, havacılık ve elektronik sistemler konularına ilgi duyan öğrencilerin bir araya gelmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu etkinlik, öğrencilere havacılık sektörü hakkında bilgi ve deneyimler sunmanın yanı sıra, öğrencilerin networking imkanları bulmasını ve sektördeki profesyonellerle iletişim kurmalarını sağlamaktadır.

Kaptan Pilot Özkan Dalgıç'ın katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlik, katılımcılara havacılık alanında kariyer fırsatları hakkında bilgi edinme ve deneyimli bir profesyonelle etkileşim kurma şansı sunacaktır. Etkinliğe katılmak isteyenlerin, 29 Mayıs 2023 Pazartesi günü saat 20:00'de Erciyes Üniversitesi'nde yerlerini almaları beklenmektedir.