YUSUF ZENGİN

Türk Hava Yolları (THY) Teknik'te çalışan Kurtlar Vadisi dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz'ın kuzeni Okan Özdemir, kısa sürede müdür oldu. Şirkete taşeron memur olarak giren Özdemir, tepkilere rağmen önce şefliğe şimdi de müdürlüğe terfi etti.

THY Teknik'teki kariyerine adım atmadan önce çeşitli şirketlerde yazılım uzmanı olarak görev alan Okan Özdemir, 2013 yılında THY Teknik'te taşeron olarak hizmet veren bir firmada işe başladı.
Kurtlar Vadisi'nin ana karakteri Polat Alemdar'ı canlandıran Necati Şaşmaz'ın kuzeni olan Özdemir'in hızlı yükselişi ise şirketteki ikinci yılında başladı. Önce THY Teknik'te kadroya geçen Özdemir, kısa süre sonra da şef olarak atandı.

KURTLAR VADİSİ'NDE DE OYNUYOR

Önlenemez yükselişi dikkatlerden kaçmayan Okan Özdemir, son iki yıldır THY Teknik'te Bilgi Teknolojileri Başkanlığı'na bağlı Yazılım Geliştirme Müdürü olarak görev yapıyor.
Kurtlar Vadisi dizisinde de rol alan Özdemir, aynı zamanda müziğe olan tutkusuyla da tanınıyor.

Özdemir, Kurtlar Vadisi'nde ilahi söylediği sahneyle de dizinin takipçilerinin hafızlarında yer edinirken THY Teknik'teki hızlı yükselişi şirket kulislerinde sık sık gündeme geliyor.