Türkiye’nin lider hızlı restoran zinciri TAB Gıda Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor iş birliği kapsamında Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® restoranlarında kulüplere özel hazırladığı menüleri taraftarlarla buluşturmaya devam ediyor. Süper Lig’deki Fenerbahçe-Galatasaray ve Beşiktaş-Trabzonspor maçlarının oynanacağı derbi haftası heyecanına, Türkiye çapındaki 1.200’den fazla TAB Gıda restoranlarındaki taraftar menüleri eşlik edecek.

Süper Lig’de nefesleri kesecek derbi haftasının heyecanı, taraftar menülerle TAB Gıda restoranlarında yaşanacak. Ligin 24’üncü haftasında oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray ve Beşiktaş-Trabzonspor maçlarında takımlar sahada kıyasıya mücadele ederken, taraftarlar da kulüplerine özel hazırlanmış menülerle takımlarına desteği Türkiye’nin dört bir yanındaki TAB Gıda restoranlarına taşıyacak. Menüler ayrıca paket servis olarak da sipariş edilebiliyor.

TAB Gıda’nın 4 büyük kulüple yaptığı kazan kazan temelli iş birliği anlaşması kapsamında Burger King®’, Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® restoranlarındaki taraftar menüleriyle de lezzetli bir derbi haftası yaşanacak. Böylece 6 marka ile tüm damak tatlarına, kulüplerine destek olmak için bol seçenek sunuluyor.

Burger King® restoranlarına gelen taraftarlar, takımlarını söyleyerek Whopper + Orta Boy Patates + Orta Boy İçecek + 4’lü Soğan Halkası ya da Klasik Gurme Tavuk + Orta Boy Patates + Orta Boy İçecek + 4’lü Soğan Halkası menülerine 24,95 TL karşılığında sahip olabilecek.

Enfes lezzetleri misafirlerine sunan Arby's® ise, Beef’n Cheddar Menü + 4’lü Susamlı Soğan Halkası veya BBQ Gurme Tavuk Menü + 4’lü Susamlı Soğan Halkası menülerini 24,95 TL 'den taraftarlarla buluşturuyor.

Popeyes® ve Sbarro®'da taraftar menüler sadece 24,95 TL

Hayatın en lezzetli dilimlerini sunan Sbarro® 'da Orta Boy Destansı Pizza + Küçük Tereyağlı Fırın Patates + Orta Boy Coca Cola menüsü 24,95 TL'ye lezzet severleri bekliyor.

Popeyes® restoranlarına gelen taraftarlar ise TL'ye 4 Dip’n Chicken + 4 Nuggets+ Tenders + Tavukburger®’den oluşan menülerden yiyerek takımlarına destek olabilecek.

Usta Dönerci®'de kulüplere destek olmanın yolu 19,95 TL'lik menülerden geçiyor

Geleneksel döner lezzetini, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile sunan Usta Dönerci®, Tombik Et Döner Menü + 4’lü Susamlı Soğan Halkası ya da Tombik Tavuk Döner Menü + 4’lü Susamlı Soğan Halkası menülerini 19,95 TL'den döner severlere sunuyor.

'50 cm'lik Dev Pideler!' sloganıyla misafirlerini birbirinden lezzetli pidelerle buluşturan Usta Pideci®, Usta Karışık Pide + Orta Boy İçecek + Künefe seçeneğini 24,95 TL'den taraftar menü olarak misafirleriyle buluşturuyor.