#Gökyüzühaberci "EKİM DERGİSİ"

Türkiye'nin yeni nesil savunma, uzay ve havacılık fuarı #SAHAEXPO, İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Fuar ile ilgili bütün gelişmeleri bu başlık altında takip edebilirsiniz.

Kısa sürede Avrupa'nın en büyük savunma, havacılık ve uzay kümelenmesi unvanına sahip olan Saha İstanbul tarafından düzenlenen SAHA EXPO, bu yıl da bir birinden önemli uluslararası savunma sanayi firmalarına ve ülkelerin temsilcilerine ev sahipliği yapıyor.

867 üye firma ve 24 üniversite ile Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi kümelenmesi olan SAHA İstanbul tarafından, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 25-28 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan SAHA EXPO; BAYKAR, ASELSAN, TUSAŞ (TAI & TEI), ROKETSAN, HAVELSAN, OTOKAR, BMC, STM, FNSS, TAIS, LEONARDO UK, THALES, DASSAULT SYSTEMES, BARZAN, FED JSC IVCHENKO-PROGRESS ve MOTOR SICH gibi dünya çapında tanınan markaları ağırlayacak olan SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı 25 Ekim 2022 Salı günü (YARIN) kapılarını açacak.   

KONUŞMACILAR ;

 ·         Sn. Fuat Oktay           T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcısı

·         Sn. Hulusi Akar         T.C. Milli Savunma Bakanı

·         Sn. Mehmet Muş        T. C. Ticaret Bakanı ·         Sn. Mustafa Varank   T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı ·         Sn. Süleyman Soylu   T.C. İç İşleri Bakanı ·         Sn. İsmail Demir        T.C. Savunma Sanayi Başkanı ·         Sn. Şekip Avdagiç     İTO Başkanı ·         Sn. Haluk Bayraktar  SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı

 

KATILIMCILAR VE RÖPORTAJ VERECEKLER ;

 

·         Sn. Prof. Dr. İsmail Demir – Savunma Sanayi Başkanı ·         Sn. Haluk Bayraktar – SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ·         Sn. Haluk Görgün  - SAHA İstanbul Yön. Kur. Bşk. Yrd. Ve ASELSAN Yön.Kur.Bşk ·         Sn.Murat İkinci – SAHA İstanbul Yön.Kur.Bşk.Yrd. ve ROKETSAN Genel Müdürü ·         Sn. Temel Kotil – SAHA İstanbul Yön.Kur.üyesi ve TUSAŞ Genel Müdürü

TARİH       : 25 Ekim 2022, Salı

YER           : İSTANBUL FUAR MERKEZİ (IFM)

                    Yeşilköy Istanbul, Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul