Selahattin Bilgen, Geleneksel Havalimanları CEO Buluşması’na katıldı

selahattin-bilgen-geleneksel-havalimanlari-ceo-bulusmasina-katildi

Geleneksel Havalimanları CEO Buluşması’nın 11’incisi Milano’da gerçekleşti.  Geleceğin hava ulaşımı için önemli konular tartışılan etkinliğe İGA İstanbul Havalimanı CEO’su Selahattin Bilgen de katıldı.

Buluşmayı değerlendiren Bilgen;

“Hafta sonu Milano’da gerçekleşen 11. Geleneksel Havalimanları CEO Buluşması’nda sektör liderleriyle bir araya gelerek geleceğin hava ulaşımı için önemli konuları tartıştık. Buluşmada; sıfır emisyonlu uçakların havalimanları için ne anlama geleceği, erişilebilirliğin havalimanları için önemi ve Çinli yolcuların beklentilerini karşılamak için kişiselleştirilmiş yolcu deneyiminin arttırılması ile ticari başarı için yapılması gerekenler ele aldığımız öncelikli konular oldu. Ayrıca, en değer verdiğim konulardan biri olan liderlikte empatinin önemi üzerine de sohbet ettik.

Armando Brunini ve Olivier Jankovec’in nazik davetleri ve ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum. Sektörümüzün sürdürülebilir bir geleceğe doğru ilerlemesine katkıda bulunmak ve daha çevreci hava ulaşımı için birlikte adımlar atmaktan büyük memnuniyet duyuyorum” dedi.