Singapore Airlines, Uçak İçi Deneyimini Geliştiriyor

Premium Economy Class müşterilerine artık kalkıştan kısa bir süre sonra bir kadeh Charles de Cazanove Brut Tradition NV şampanyası sunulacak. Yolcular artık uçuşlarında mevcut olan çok çeşitli yemek, atıştırmalık ve içecek seçeneklerini listeleyen basılı bir menü kartını inceleyebilirler. Seçilen yemekler, şık özel yapım porselen Premium Economy Class servis takımlarında sunulacak. 

En az yedi saat süren uçuşlarda, Premium Economy Class müşterileri için özel olarak tasarlanmış yepyeni bir Out of the Woods marka seyahat kiti de mevcut olacak. 

Bunlar, bu kabin sınıfının 2015 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana SIA’nın Premium Economy Class uçuş deneyiminin ilk kapsamlı yenilemesini işaret ediyor ve hava yolunun müşterilere farklı bir hizmet seviyesi sunmaya devam etmesine olanak tanıyor. 

Singapore Airlines Müşteri Deneyimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Yeoh Phee Teik şunları söyledi: “2015 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, Premium Economy Class müşterilerimiz arasında popüler hale geldi. Sunduğu ek olanakları, artırılmış konforu ve ekstra kişisel alanı mükemmel bir fiyata takdir ediyorlar. 

“Singapore Airlines olarak felsefemiz asla hareketsiz kalmamaktır. Düzenli olarak müşteri geri bildirimleri topluyor ve pazar araştırması yapıyoruz, yolcular için gelişen değer faktörleri hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz ve kişiselleştirilmiş ve birinci sınıf bir uçuş deneyimi sunmaya devam etmenin yenilikçi yollarını buluyoruz. ” 

“Bu bilgilere dayanarak, müşterilerimizi memnun edeceğine inandığımız Premium Economy Class uçak içi ikramlarımızın kapsamlı bir şekilde yenilenmesini gerçekleştirdik. Sonuç, Singapore Airlines’ın Premium Economy Class deneyimini kendi sınıfında yükseltmeye olan bağlılığını yansıtıyor.”