Singapur Hava Yolları (SIA), Mart 2021 ile Şubat 2022 arasında sona erecek üyelikler için mevcut tüm PPS Club ve KrisFlyer Elite statülerini otomatik olarak bir yıl daha uzatıyor. Bu, üyelerin geçen yıl gösterdiği sadakat ve desteği takdir etmek ve bu süre zarfında üyelik yenilemeyle ilgili olabilecek endişelerini gidermek içindir.

PPS Club üyeleri için Mart 2021 ile Şubat 2023 arasında sona eren herhangi bir Rezerv Değerinin geçerliliği de Mart 2023 ile Şubat 2024 arasında uzatılacaktır. Bu onlara Rezerv Değerlerini sonraki üyelik yenilemelerinde kullanmada daha fazla esneklik sağlayacaktır.

KrisFlyer Elite üyeleri için, en son uzatmadan önceki 12 ay içinde kazanılan tüm Elite milleri, Mart 2021 ve Şubat 2022 arasında üyelik uzatıldıktan sonra otomatik olarak hesaplarına geri yatırılacaktır.

KrisFlyer ve PPS Club programlarını geliştirmek için SIA’nın üyelerine olan bağlılığının bir parçası olarak çeşitli yeni özellikler de eklenmiştir.

SIA, KrisFlyer üyelerinin SIA, SilkAir ve Scoot uçuşlarında kazanılan Elite millerini ödüllendiren yeni bir girişim olan KrisFlyer Milestone Rewards'ı başlattı. KrisFlyer üyeleri, kazanılan 5.000 Elite milinden başlayarak, SIA ve SilkAir uçuşlarında KrisPay milleri ve upgrade gibi ödülleri, ve mil harcama özelliklerinden faydalanabilecekler.

1 Ocak 2021 tarihinden itibaren KrisFlyer üyeleri, Scoot uçuşlarında da Elite mil kazanacak. Bu, KrisFlyer Elite üyelik statüsünün yenilenmesi veya yükseltilmesi ve KrisFlyer Milestone Rewards için kullanım için geçerli olacaktır.

PPS Club üyeleri, Şubat 2021'den itibaren Scoot uçuşlarında ek avantajlardan da yararlanacaklar. Bunlar arasında öncelikli check-in ve uçağa biniş, herhangi bir bagaj satın alımında extra 5 kg, bir defalık ücretsiz rezervasyon değişikliği ve ücretsiz standart koltuk seçimi yer alıyor.

Singapur Hava Yolları, üyelerine daha fazla değer katmak için sadakat programını ve üyelik avantajlarını gözden geçirmeye devam edecek.

Singapur Hava Yolları Pazarlama Planlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Sayın JoAnn Tan şunları söyledi: “Singapur Hava Yolları'na olan sadakatleri için PPS Club ve KrisFlyer üyelerine çok müteşekkiriz. Ücretsiz üyelik genişletme ve destek önlemlerimiz, onların sarsılmaz desteğini takdir etme yolumuzdur. Hava yolculuğunun iyileşmesini dört gözle beklerken, üyelerimiz için daha da fazla değer yaratmak için program avantajlarımızı eş zamanlı olarak genişlettik ve geliştirdik.”