Alışveriş cennetine uygun fiyatlarla uçma keyfi
Singapur Havayolları, 05 Ocak - 18 Ocak 2018 tarihleri arasında Hong Kong için satın alınan, Economy ve Business sınıfı biletlere fiyat avantajları sunuyor.

Kampanya kapsamında, Singapur Changi Havalimanı aktarmalı uçulacak olan Hong Kong’a, tüm vergiler dahil 619 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Turizm istatistiklerine göre dünyanın en çok ziyaret edilen şehri olan Hong Kong, aynı zamanda dünyanın en uygun alışveriş destinasyonu olarak da biliniyor.

Özellikle de fotoğraf makinesi, cep telefonu gibi elektronik alışverişi yapacaklar, elde edecekleri tasarrufla, uçak biletlerini bedavaya getirebilirler. Yeme-içme imkanları ve eğlencesi ile de bir turistin beklentisini fazlasıyla karşılayabilen Hong Kong’u ziyaret etmek için bu fırsatı kaçmaz. Üstelik yolcular, kampanya kapsamında satın alacakları biletler ile 21 Ocak - 14 Aralık 2018 tarihleri arasında seyahat edebilecekler.


Hong Kong yerine farklı bir şehre gitmek isteyenler için de, Singapur, Seul, Pekin, Kuala Lumpur, Bangkok, Phuket, Krabi, Lombok, Balikpapan, Sidney, Melbourne ve daha fazla pek çok şehire  veya tropik tatil cennetlerine 449 USD’den başlayan özel fiyat avantajları bulunuyor. Kampanya kapsamında uçulan sehirler arasında, Singapur Havayolları, Silk Air (Singapur Havayolları’nın bölgesel kanadı) ve Scoot (Singapur Havayolları’nın Düşük Bütçeli Havayolu) ile gerçekleştirilen uçuşlarla sağlanıyor.