Türk Hava Yolları Spor Kulübü'nün sosyal medya hesabından yapılan bir paylaşıma göre, Türk Hava Yolları Midi Kız Takımı, İzmir'de düzenlenen Altyapılar Türkiye Şampiyonası'nda grup lideri olarak son 16'ya yükseldi. Takımımız, grup maçlarında Doğa Gençlik'i 3-1, Çorlu Belediye'yi 3-2 ve Mersin Volgem'i de 3-1 mağlup ederek adını son 16'ya yazdırdı.

Bu önemli başarıyla birlikte Türk Hava Yolları Midi Kız Takımı, turnuvaya damga vurmayı başardı. Grup maçlarında gösterdikleri üstün performansla rakiplerini yenmeyi başaran takımımız, grup lideri olarak son 16'ya yükseldi.

Altyapılar Türkiye Şampiyonası, genç yeteneklerin keşfedildiği ve geleceğin yıldızlarının yetiştiği bir platform olarak önem taşımaktadır. Türk Hava Yolları Spor Kulübü'nün Midi Kız Takımı, bu önemli organizasyonda gösterdiği başarıyla kulübün altyapı çalışmalarının meyvelerini topladığını kanıtlamış oldu.

Türk Hava Yolları Spor Kulübü Midi Kız Takımı'nı, son 16 turunda başarılar diler ve gelecek maçlarda da aynı performansı sergilemelerini temenni ederiz.