Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Türk Hava Yolları (THY) Teknik İstanbul'daki yoğun kar yağışı nedeniyle personele yönelik bir duyuru yayınladı.

THY Teknik'ten yapılan açıklamada bu gece ve yarın yapılacak çalışma sistemine değinildi. Bazı birimler uzaktan çalışma yapacakken, görev başında olan personelin ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalar yapıldığı belirtildi.

İşte THY'nin açıklaması;

Değerli Çalışma Arkadaşlarımız;

İstanbul’da yaşanan olağanüstü hava koşullarında göstermiş olduğunuz özverili çalışmalar için teşekkür ederiz.

Hava koşullarını olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla;

- ISL ve IST lokasyonlarında görev yapan çalışma arkadaşlarımız;

• 24 Ocak Pazartesi günü gece vardiyasında (22:30 — 07:00) çalışacak arkadaşlarımız uzaktan çalışma gerçekleştireceklerdir ve servisler hizmet vermeyecektir,

• 25 Ocak Salı günü Sabah vardiyasında (06:30 — 15:00) çalışacak arkadaşlarımızın evden çıkmadan önce duyuruları takip etmeleri ve yayınlanacak duyuruya göre hareket etmeleri gerekmektedir,

• Şuanda yerleşkelerimizde görevlerinin başında bulunan çalışma arkadaşlarımızın yerleşke dışına çıkmamaları ve yöneticileriyle irtibat halinde olmaları gerekmektedir. İlgili birimlerimiz tarafından arkadaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalar devam etmektedir,

• 25 Ocak Salı günü normal çalışma düzeninde çalışılan birimlerde uzaktan çalışma gerçekleştirilecektir ve servisler hizmet veremeyecektir.

- Sabiha Gökçen (SAW) lokasyonunda görev yapan çalışma arkadaşlarımız;

• 24 Ocak Pazartesi günü (15:30 — 24:00) akşam vardiyasında çalışan personelimiz için mesai çıkış saati 23:00 olarak planlanmaktadır.

• 24 Ocak Pazartesi günü gece vardiyasında (23:00 — 07:00) çalışacak arkadaşlarımız uzaktan çalışma gerçekleştireceklerdir.

• 25 Ocak Salı günü Sabah vardiyasında (07:00 — 16:00) çalışacak arkadaşlarımızın evden çıkmadan önce duyuruları duyuruları takip etmeleri ve yayınlanacak duyuruya göre hareket etmeleri gerekmektedir.