#Gökyüzü Haberci Mayıs Sayısı Çıktı! Tıkla Ücretsiz Oku

Türk Hava Yolları (THY) Spor Kulübü,Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi başkanımız Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın makamında kulüp yönetim kurulunun da katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde Genel Sekreterimiz Abdullah Kelkitli şunları söyledi” Yeni sezon transferlerimizden Zeynep Sude, kulüp takımlarında ve milli takımlar düzeyinde önemli turnuvalarda sorumluluk almış genç bir sporcu. Takımımıza ve yeni hedeflerimize gerek karakteriyle gerekse edindiği deneyimlerle büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Yeni sezonda kendisine ve takımımıza başarılar diliyorum”.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın makamında kulüp yönetim kurulunun da katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde Genel Sekreterimiz Abdullah Kelkitli şunları söyledi:

Milli oyuncumuz ve takım kaptanımız Şeyma ile yeniden anlaştık. Şeyma gerek disiplini olsun gerek karakteriyle hepimize örnek bir sporcu. Kendisiyle yolumuza devam ettiğimiz için çok mutluyuz.” dedi.

Türk Hava Yolları 1994 doğumlu milli smaçör ve takım kaptanı Şeyma Ercan ile sözleşme yenilediğini duyurdu.

Oyuncu transferiyle ilgili, “4 sezondur parçası olduğum bu ailenin önümüzdeki sezon da bir parçası olacağım İçin çok Mutluyum. Türk Hava Yolları her geçen yıl hedeflerini daha yüksek tutan ve koyduğu hedeflere ulaşma becerisini gösteren bir kulüp.Bu ailenin Kaptanı olduğum için çok gururluyum ve yeni hedeflerimizi gerçekleştirmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.