Gücünü ve ilhamını doğadan alan, her yeni sezonda oluşturduğu tasarımlar ile renklerini farklı zevklerle buluşturan Bad Bear, “Benzersiz, Güçlü, Renkli” dediği üç anahtar kelimesini öne çıkartıyor.

Kurulduğu günden bu yana her adımda fark yaratmayı başaran ürünler üreten Bad Bear, benzersiz tasarımlarını anahtar kelimelerle besliyor. Tercih edilen her bir ürünü kullanıcısıyla uyum sağlayıp yeni bir biçimin oluşmasına kapı aralayan Bad Bear, kendi özüne ulaşmak isteyenlerin markası oluyor.

Kullanıcılarına rengarenk seçenekler sunan, bazen bulutların rengini, bazen doğanın farklı tonlarını, bazen de güneşin tonlarını tasarımlarına yansıtan Bad Bear, renk geçişleriyle göz zevklerini doyuruyor. Kuruluş felsefesinden biri olan rahatlık misyonunu ürünlerine işleyen marka, birçok kişinin öncelikli tercihleri arasında yerini alıyor. Trendleri takip eden, modaya ayak uyduran ve kendini farklı hissetmek isteyenlere öncülük eden Bad Bear, içgüdülerine seslenmek isteyenlere de gereken motivasyonu sağlıyor. Gücü, aidiyeti ve özgürlüğü üzerinde hissettiren marka, her sezonda bu değerleri önemseyenlerle özdeşleşiyor. Her mevsim kendini yenileyen ve giyimini ön plana çıkarmak isteyenlere; Benzersiz tasarım, güçlü, sağlam, kaliteli ürün ve baskı ve ürün özelinde rengarenk seçenekleri sunan Bad Bear, özgür ruha giden yolun ta kendisi oluyor.

Bad Bear markasının tüm ürün seçeneklerine badbear.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Kulübe Hoş Geldin!

Herkes seni nasıl görmek istiyorsa öyle giyindin, nasıl davranmanı istiyorsa öyle davrandın, iyi çocuk imajının arkasına saklanıp kendi doğana sırt çevirdin... Şimdi özüne, doğana ve içgüdülerine dönüş zamanı! İçindeki "kötü" çocuğa 'Merhaba' de... Doğana sırt çevirme, içindeki asi ruha ihanet etme! Sen; doğaya meydan okuyan, ruhu özgür ve asi, özel bir parçasın... Sen "kötü"sün! Sen tam bir Bad Bear’sın! Sokaklara meydan okumaya, doğana dönmeye Bad Bear’ınla başla! Şehrin tüm "kötü" çocukları... Kulübe hoş geldiniz!