KORONAVİRÜS önlemleri kapsamında alınan sokağa çıkma yasağı ve kısıtlamalar nedeniyle uçuşu olan yolcular için Pegasus Hava Yolları'ndan bir açıklama geldi.

01.12.2020 tarihinden itibaren geçerli olan hafta içi gece saat 21.00 ile sabah 05.00 arası ve hafta sonları uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasından uçuşu olan misafirlerimiz muaftır.

Pegasus Hava Yolları'nın sosyal medya hesabından yapılan duyuruda, " Yolcularımız, kısıtlama süresince yapılacak kontrollerde uçuşlarına dair bir belge( mobil biniş kartı veya bilet ekran görüntüsü) ibraz ederek ulaşımlarını sağlayabilecekler.

Konuyla ilgili güncel gelişmeleri Misafirlerimiz; mobil uçuş kartı, bilet görüntüsü gibi uçuşu olduğuna dair bir belge ibraz ederek seyahate katılabilirler. Detaylı bilgi için http://flypgs.com’u ziyaret edebilirsiniz.

01.12.2020 Tarihinden İtibaren Uygulanacak Olan Sokağa Çıkma Kısıtlaması Hakkında Bilgilendirme

Değerli misafirlerimiz,

01.12.2020 tarihinden itibaren geçerli olan hafta içi gece saat 21.00 ile sabah 05.00 ve hafta sonları uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasından uçuşu olan misafirlerimiz muaftır. Misafirlerimiz mobil uçuş kartı, bilet görüntüsü gibi uçuşu olduğuna dair bir belge ibraz ederek seyahate katılabilirler. 

- 20 yaş altı yolcularımız yanlarında veli/vasi olması şartıyla uçuşlarımıza kabul edileceklerdir.
- 65 yaş ve üzeri yolcularımızın uçuş öncesinde seyahat izin belgesi ibraz etmeleri gerekmektedir.

Güncel gelişmeleri ve duyuruları web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. 

Saygılarımızla,
Pegasus Hava Yolları