#Gökyüzü Haberci Dergisi'nin 9. yıl kokteyli tek kelimeyle 'muhteşem' geçti. 9 yıldır yaptığı 'Tarafsız ve Objektif' haberciliğiyle sektörde hak ettiği bir üne kavuşan sektörün ilk ve tek dergisi Gökyüzü Haberci, 'Dedikodu'ya, 'Yalan'a, Karalamaya haberlerinde yer vermedi. Gökyüzü Haberci 'Milli Çıkarları' göz önünde tutarak sektörü korudu. Okuyucularımız, Sektörün gün be gün gelişimini Gökyüzü Haberci'den takip etti. Gökyüzü Haberci, yayın politikası gereği her zaman “doğru yapanın yanında olan yanlış yapanın ise yakasına yapışan bir yayın politikası izledi.”
'Amacımıza Ulaştık'
1 Nisan 1999'da Mars Yayıncılık bünyesinde kurulan aylık olarak yayınlanan Gökyüzü Haberci Dergisi' bugün haftalık yayınlanan Türkiye Haberci Gazetesi, bunlara ilaveten www.gokyuzuhaberci.com ile www.turkiyehaberci.com ard arda okuyucularıyla buluştu.
9. yaşına yeni logosuyla giren Gökyüzü Haberci Dergisi düzenlediği kokteylde dostları ve sevenleri ile birlikte oldu.
Havalimanının emektar Hürriyet muhabiri Faik Kaptan yaptığı güzel konuşmayla Gökyüzü Haberci ailesi onure etti ve duygulandırdı.
#Gökyüzü Haberci Dergisi Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Zengin, 9 yıldır Gökyüzü Haberci'yi çıkartıyoruz. Kısıtlı imkanlarla, kısıtlı personelle başladığımız yayın hayatımıza bugün 14 personelle devam ediyoruz. Amacımız 'ilkeli ve dürüstlüğü' ön planda tutan bir yayın politikası izlemekti. Şimdiye kadar bunu başardığımızı düşünüyoruz. Birde bu dergiyi kurarken bir amacımız vardı. İşsiz olan gazeteci arkadaşlarımıza iş imkanı sağlamaktı. O amacımızı da elimizden geldiği kadarıyla gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.