YUSUF ZENGİN

İstanbul Havalimanı’nda faaliyet gösterecek ‘YOTEL İstanbul Airport’ 1 Mart 2019’dan itibaren konuklarını ağırlamaya başlayacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda resmi açılışı gerçekleştirilen ve Türk Hava Yolları’nın (THY) şimdilik 7 noktaya sefer düzenlediği İstanbul Havalimanı’nda faaliyet gösterecek YOTEL İstanbul Airport, 1 Mart 2019’dan itibaren konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.

YOTEL İstanbul Airport, akıllı tasarımı ile dikkat çekiyor. İki alandan oluşacak otelin hava tarafında 174 oda bulunacak. Kara tarafı ise 277 odayı kapsayacak. Otelde ortak çalışma ve dinlenme alanları, sağlıklı yaşam merkezleri, Club Lounge konseptli alanlar da olacak.

Premium Queen, ADA Queen, Premium Plus Queen, Premium Plus Twin, Premium Plus King ve First Class King with Bunk  olmak üzere 6 ayrı oda tipiyle hizmet verecek otelde konaklamanın bedeli ise 216 Euro'dan başlıyor ve 270 Euro'ya kadar yükseliyor. İstanbul Havalimanı’nda faaliyet gösterecek otelin oda satışları işletmeci firmanın resmi internet sitesi üzerinden başladı.

ANKARA VE BODRUM VAR SIRADA

Yotel CEO’su Hubert Viriot, “Şu anda önceliğimiz İstanbul Havalimanı’nda gerçekleştireceğimiz otel. Çok ciddi bir konsantrasyon gerektiriyor. Sonrasında İstanbul şehir merkezinde bir otel kurmayı planlıyoruz. Böylece havalimanıyla şehir arasında bir bağlantı kuracağız. Ardından da Türkiye’nin tüm şehirlerinde olmak için adımlar atacağız. Şu anda Ankara ve Bodrum’da görüştüğümüz firmalar var” açıklamasında bulunmuştu.