YUSUF ZENGİN

AnadoluJet, 2018 yılının en başarılı acentelerini Giresun’da düzenlenen programda biraraya getirmiş ve başarılı acenteleri ödüllendirmişti. İşte o acentelere bir de gezi programı düzenlendi.

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Ordu ve Giresun'un oda temsilcileri, turizm-otelcilik sektörü yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşen galada, dereceye giren acentelere ödülleri takdim edilmişti.

Törende konuşan AnadoluJet Başkanı Şamil Karakaş "Ülke turizmine desteklerinden dolayı dereceye giren tüm acentelerimizi kutluyorum. Doğal ve tarihi birçok zenginliği bünyesinde barındıran Anadolu topraklarının tanıtımına katkı sağlayacak projelere desteğimiz önümüzdeki dönemde de devam edecek" dedi.

Program çerçevesinde acente temsilcileri düzenlenen organizasyonla Giresun'un tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde keşfetme imkânı buldu.

THY MARKASI: ANADOLUJET

AnadoluJet; Anadolu'yu birbirine bağlamak, Anadolu'nun havayolu ulaşım ihtiyacını daha ekonomik bir yolla karşılamak ve geniş halk kitlelerini havayoluyla buluşturmak üzere 23 Nisan 2008'de Ankara merkezli olarak kurulmuş bir THY markasıdır.

Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımlarla değer katan AnadoluJet, Uçmayan Kalmasın hedefiyle çıktığı havayolu ulaşımı yolculuğunda 5 uçaktan oluşan filosunu bugün 37 uçağa çıkararak 42 havalimanına ve 72 noktaya karşılıklı uçuş gerçekleştiren bir havayolu markası olarak Anadolu semalarında yolculuğuna devam etmektedir.

AnadoluJet, ücretsiz ikram ve uygun fiyatlı ilave bagaj hakkı servisleriyle; özel yolcu salonları, ekonomik araç kiralama ek hizmetleriyle daha konforlu ve ekonomik bir seyahat deneyimi yaşamanız için kaliteden ödün vermiyor.