YUSUF ZENGİN

İstanbul Havalimanı'nda saatlik konaklama hizmeti sunan YOTEL, yüzde yüz doluluk oranına ulaştı.

İstanbul Havalimanı'ndaki Dış Hatlar Terminali içinde konaklama hizmeti sunan YOTEL şirketi, yüksek kalite ve konforu sayesinde daha ilk yılında büyük ilgi görüyor. YOTEL'in sunduğu konaklamalar ise gecelik değil, saatlik. Oda kiralamaları en az dört saat olarak satılıyor ve fiyatı da 70 Euro. 12 metrekarelik kabinlerde, duş alınabilecek bir banyo, televizyon, yatak ve küçük bir çalışma masası yer alıyor.

451 ODA VAR!

YOTEL'in İstanbul Havalimanı'nda 451 odalı oteli var. Dört saatin üstünde kaldığınız her saat başına biraz daha fazla ödüyorsunuz. YOTEL yetkilileri, saatlik kiralanan odaların büyük ilgi gördüğüne dikat çekerek şunları söyledi:

DUŞ DA KİRALANIYOR!

Odaları saatlik sattığımız için otelin doluluk oranı 100 de yüzleri geçmiş durumda.Otel iki bölüme ayrılmış. Biri kara, biri hava tarafında. Pasaporttan önce ve sonra olarak da adlandırabiliriz durumu. Pasaporttan geçmeden önceki odalar. Hava tarafında olan otelde 170 oda var ama onlara bu konseptte kabin deniyor. Konaklamalar gecelik değil, saatlik. Minimum dört saat olarak satılıyor, fiyatı 70 Euro. 12 metrekarelik kabinlerde, duş alınabilecek bir banyo, televizyon, yatak ve küçük bir çalışma masası yer alıyor. Kısa dinlenme molaları için biçilmiş kaftan. Kabin almak istemeyen ama duş almak isteyenler için, kısa süreli duş kiralama olanağı da sunuluyor.

6 ODA TİPİ VAR!

Premium Queen, ADA Queen, Premium Plus Queen, Premium Plus Twin, Premium Plus King ve First Class King with Bunk olmak üzere 6 ayrı oda tipiyle hizmet verecek otelde konaklamanın bedeli ise 216 Euro'dan başlıyor ve 270 Euro'ya kadar yükseliyor.