“İlklerin Havayolu” Corendon Airlines, forma sırt sponsoru olduğu Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı için özel bir reklam filmi hazırladı. Sarı Melekler’in kaptanı Eda Erdem Dündar ile birlikte takımda kadrosunda bulunan tüm voleybolcuların yer aldığı reklam filminde, Kaptan Eda Erdem Dündar, takım arkadaşlarına megafon ile “Kaptanınız Konuşuyor” şeklinde seslenerek Corendon Airlines’ın desteğiyle birlikte havalara uçacaklarının mesajını verdi.

45 ülke ve 145 havalimanına yılda 4 milyon yolcu taşıyarak Avrupa ve Türkiye’nin en önemli havayolları arasında yer alan Corendon Airlines, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı için dijital mecralarda yayınlanmak üzere eğlenceli bir reklam filmi hazırladı.

Antrenman sahasında ısınan Sarı Melekler’in görüntüleriyle birlikte başlayan reklam filminde kaptan Eda Erdem Dündar, takım arkadaşlarına bir kaptan pilot gibi seslenerek uçak içi anonsların canlandırmasını yapıyor.

Eda Erdem Dündar, “Sarı Melekler, bu sezon #birliktehavalarauçuyoruz” mesajını verdiği reklam filminde takım arkadaşlarına şu şekilde sesleniyor:

“Kaptanınız konuşuyor.

Bu sezon da armamızla, formamızla, taraftarımızla havalara uçuyoruz.

Şimdi lütfen konsantrasyonunuzu yüksek, omuzlarınızı dik konuma getiriniz.

Takımımızda iki smaçör, iki orta oyuncu, bir pasör çaprazı, bir pasör ve bir libero, bulunmaktadır.

Servis sonrası yükselişe geçiyoruz.

Başarıya kanat açıyoruz.

Hep manşetlerde kalıyoruz.

Hedeflerinize ulaştığınızda başınızın üzerinden madalya geçirilecektir.

Önce kendiniz sevinin, sonra takım arkadaşınızla ve taraftarınızla kutlarsınız.

Sarı melekler, bu sezon da birlikte havalara uçuyoruz!”