Dünya #Havacılık Haberi

Türk Havacılık Ve Uzay Sanayii Bu yıl ilkini gerçekleştirdiği #TUSAŞ fotoğraf yarışmasında tüm çalışma arkadaşlarımız tarafından en çok oyu alan fotoğrafı Genel Müdürümüz Temel Kotil'e takdim ettik.

Yarışmanın Amacı: Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün “İstikbal göklerdedir” sözü ışığında, “özgün ürünlere sahip ve küresel rekabet gücüne ulaşmış “dünya markası havacılık ve uzay şirketi” olmak vizyonu ve “Havacılık ve uzay sektöründe ulusal güvenlik ihtiyacını karşılayan çözümler üretmek ve sanayinin gelişmesine öncülük etmek” misyonuyla Türkiye’nin gözbebeği şirketlerinden birisi olan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.’nin fotoğraf severlerin gözünden fotoğraf arşivine sahip olması amaçlanmaktadır. Ayrıca fotoğraf sanatının ve sanatçılarının gelişmesine katkıda bulunmak hedeflenmektedir.

Yarışmanın Konusu: Yarışmanın teması olan “Havalara Uçmak” bir olay karşısında çok sevinmek, mutlu olmak anlamına gelmektedir. İnsanlara mutluluğu çağrıştıracak her türlü konu bu yarışmanın konusu dahilindedir.

Dünya #Havacılık Haberi

 

FLY Service