Odessa’ya ilk inişimizi yaptık!

Sen de yepyeni hattım Sabiha Gökçen-Odessa’yı keşfetmek istersen hemen  http://flypgs.com  veya mobil uygulamama gir, biletini al.Unutma, aldığın bileti 31 Mayıs’a kadar cezasız değiştirebilirsin. Sen planını yap, ben sana hep uyarım!

#Havacılık Haberi

Türkiye’nin dijital hava yolu Pegasus, İstanbul Sabiha Gökçen’den Ukrayna’daki 5. uçuş noktası olan Odessa’ya uçuşlarını başladı.

Türkiye’nin dijital hava yolu Pegasus, İstanbul Sabiha Gökçen ile Ukrayna’nın Odessa şehrini birbirine bağlıyor. İstanbul Sabiha Gökçen’den Odessa’ya haftanın iki günü düzenlenecek seferlerin ilki 28 Mart 2021 tarihinde gerçekleştidi.

#Havacılık Haberi

Pegasus’un Kharkiv, Kiev, Lviv ve Zaporijya’dan sonra Ukrayna’daki 5. uçuş noktası olan Odessa’ya uçuşları; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Odessa Uluslararası Havalimanı’na Perşembe ve Pazar günleri saat 16:20’de; Odessa Uluslararası Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise yine aynı günler saat 18:45’te düzenlenecek. Yeni hattın biletleri 39,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

#Havacılık Haberi

 

FLY Service