#Havacılık Haberi#

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM'deki Grup Toplantısı'na katılarak önemli açıklamalarda bulunuyor.

#Havacılık Haberi#

 

İşte Erdoğan'ın konuşmasından önemli satırbaşları...

"Her dönemde olduğu gibi bu dönemde de Meclis'in ve ülkenin lokomotifi sizler olacaksınız. 2023'e kadarki yol haritamızın hayata geçirilmesini sizlerle birlikte sağlayacağız.

#Havacılık Haberi#

 

Hükümete geldiğimizde demokrasiden, ekonomiye kadar her alanda yoksulluk çeken bir ülke devraldık. Eski Türkiye ile yeni Türkiye'nin mukayesesini her fırsatta yapmamız gerekiyor.

YENİ ANAYASA HAZIRLIKLARI

Yeni anayasa hazırlıkları sürecinde Meclisimize ve grubumuza önemli görevler düşecek. Geçtiğimiz 19 yıldaki eserlerimizi ve hizmetlerimizi yeni dönemin başlangıcı olarak görüyoruz.

#Havacılık Haberi#

 

CHP Genel Başkanı yarısı yalan yarısı yanlış bir sürü iddia ortaya atıyorlar. Kendisi İzmir milletvekili, İzmir'e bu iktidar neler yaptı, bir bak ya. CHP'nin geçmişinden bugününe yaptığı en ufak bir yatırım var mı ya?

EMEKLİ AMİRALLERİN CHP İLE İLİŞKİSİ

Bir grup emekli amiralin buram buram darbe iması kokan açıklamalarını ekonomi ile ilgilendirerek gündem saptırmaya çalışacak kadar şirazesinden koptu.

#Havacılık Haberi#

 

Şu ifadeye bak, darbecinin emeklisi/muvazzafı olmayacağını bilmeyecek kadar bunlar cahil. Yoksa bu bir sinsilik mi, orasının takdirini milletime bırakıyorum. Bizi herkesi terörist, darbeci ilan etmekle suçluyorlar.

Kendileri teröristlerle al takke ver külah ilişkisinde oldukları için teröriste terörist dememizden rahatsız oluyorlar. Ekonomi üzerinde milletimizin, gençlerimizin umudunu kırarak ülkemizi kaos iklimine yönlendirmeye çalışıyorlar.

#Havacılık Haberi#

 

Bu emekli generallerin merkezinde CHP'nin kendisi vardır. 104'ün içinde CHP üyesi olanlar vardır.

HIZINI ALAMAYARAK BİLİM KURULU'NA BİLE SALDIRDI

Kılıçdaroğlu dün hızını alamayıp işi, salgınla mücadelede en önemli referans kaynağımız olan, ülkemizin kendi alanlarının en yetkin isimlerinden olan Bilim Kurulu'na saldırmaya kadar vardırdı. Biz salgınla mücadeleyi siyaset üstü, milli bir mesele olarak görüyoruz. Bilim Kurulu üyelerimize kadar, bugüne kadarki hizmetleri içinde ben şahsım, ailem, grubum ve milletim adına kendilerine teşekkür ediyorum. Kılıçdaroğlu'nun 1 dakikalık şov uğruna bunca emeğin silinip atmasının takdirini ben sağlık çalışanlarımıza ve milletimize bırakıyorum. Rabbim ülkemizi bu zihniyetin yol açacağı tahribattan muhafaza eylesin diyorum. Sizin örnek gösterecek bir eseriniz, dikili bir ağacınız dahi yok. İstanbul'da ne yapmışsak onları sahiplenmeye çalışıyorlar. CHP'ye gönül veren vatandaşlarımızın bu olup bitenleri ibretle takip ettiğine, hak ettikleri cevabı vereceklerine yürekten inanıyorum.

#Havacılık Haberi#

 

ÜLKE İŞGAL EDİLSE BUNLAR KEYİFLE KADEH KALDIRACAK

En tehlikeli yalan, içine doğruların karıştırıldığı yalandır. CHP Genel Başkanı da doğruluğunu yanlışlığını bilmediğimiz küçük ve istisnai örnekler üzerinden yanlış, yıkılmış bir Türkiye fotoğrafı çizmeye çalışıyor. Koronavirüs salgınının hizmet sektörü üzerindeki olumsuz etkilerini gayet iyi biliyoruz. Terör örgütleri ile geniş cephede mücadele verirken ülkemizi kalkındırma mücadelemizi sürdürüyoruz.

#Havacılık Haberi#

 

Türkiye'nin dizlerinin üstüne çökmüş bir ülke haline gelmesini sabırsızlıkla bekleyenler olduğunu zaten görüyoruz. Bunlar Türkiye işgal edilse, keyifle kadeh kaldıracak kadar ülkelerinden nefret eder hale gelmiştir.

19 YILDIR OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE YARIN DA BİZ YAPACAĞIZ

Umdukları görüntüler ortaya çıkmayınca kendi kendilerini gaza getirerek, çarpıtmalarla kurulu Türkiye fotoğrafı çizmek için yırtınıyorlar. Türkiye böyle bir muhalefet tarzını hak etmiyor. Bu ülkede, tenceresini kaynatmakta zorlanan her vatandaşımızın derdine 19 yıldır olduğu gibi bugün de yarın da yine biz derman olacağız. İş bulmakta zorluk çektiği için geleceğine tereddütle bakan her gencimize biz çözüm bulacağız. Ekmek teknesini çevirmekte zorlanan her esnafımızın, sanatkarımızın önünü bugün de yarın da biz açacağız. Tarihimizin en kapsamlı sosyal destek mekanizmalarını bugün de yarın da biz işleteceğiz.

#Havacılık Haberi#

 

KILIÇDAROĞLU'NUN ESNAF AÇIKLAMASINA TEPKİ

Kılıçdaroğlu dün bir rakam vererek esnaf ve zanaatkarları bize karşı kışkırtmaya çalıştı. Geçtiğimiz yıl 99 bin 588 esnafımızın telkin yaptığını, işini terk ettiğini söyledi. Kim söyledi Kılıçdaroğlu... Peki hakikati ifade ediyor mu? Hayır. 365 bin esnaf işe başlama bildiriminde bulunmuştur. Ya Kılıçdaroğlu sen ne zaman doğru konuşacaksın ya? Rakamlar ortada, bak bu benimkiler kişisel değil. Seninkiler kişisel. Esnafımızın derdini, sıkıntısını dile getirmek başka şeydir, rakamları eğip bükerek kışkırtıcılık yapmak başka şeydir. İki rakamı birlikte söylese saygı duyarım. Maliyeci ya. Birini gizleyince kendisini yalancı ve provokatör ilan etmekten başka çare kalmıyor.

#Havacılık Haberi#

 

KILIÇDAROĞLU'NUN SSK GENEL MÜDÜRÜ OLDUĞU DÖNEMDE...

Bugün Prof.Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi'nin olduğu yerde olan Okmeydanı SSK Hastanesi'nde benim bir dava arkadaşımın eşi doğum esnasında rahmetli oldu. Çocuğu vermediler ya. Rehin aldılar. Ödeme yapılmadı diye bunu yaptılar. Bay Kemal senin SSK Genel Müdürü olduğun dönemdi ya. Sen bu ülkede bunları yapmış bir adamsın. Bu millet senin cemaziyülevvelini çok iyi biliyor. Bütün arkadaşlarım, bunları belgeleri ile bilmeyenlere anlatacak. Anlatalım ki milletimiz gerçekleri öğrensin.

#Havacılık Haberi#

 

EMEKLİ AMİRALLER TALİMATLARI KILIÇDAROĞLU'NDAN ALDI

Bu emekli amiraller kendi başkomutanları Kemal Kılıçdaroğlu'ndan alıyorlar. İmzayı atan o. Önce onu temizlemesi lazım. Temizlenmedikten sonra kurtulamaz. 15 Temmuz gecesi ne yaptın ettin, kaçtın. Ama şimdi kaçacaksın, biz kovalayacağız."

#Havacılık Haberi#

 

KANAL İSTANBUL İÇİN MÜJDE

"Kanal İstanbul'la ilgili hazırlıklarımızı büyük ölçüde tamamladık. Projenin ÇED raporu tamamlandı. 500 bin nüfuslu şehir İstanbul'un depreme hazırlık sürecini hızlandıracaktır. İsteseniz de istemeseniz de yapacağız."

#Havacılık Haberi#

 

FLY Service