KATILIM KOŞULLARI

#27nisan Havacılık Haberi

#27nisan Havacılık Haberi

1. Yarışmanın konusu İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş’nin, 26.04.2021 tarihinde başlayan ve 02.05.2021 tarihinde sona erecek sosyal medya yarışmasında jüri tarafından bağımsız kriterlere göre seçilerek 6 kişiye Yotel’de çift kişilik yemek hediyesini kapsamaktadır.

3 kazanan Instagram story,
3 kazanan Twitter post yorumlarından seçilecek.
2. Yarışmaya katılmak için katılımcının 18 yaşını doldurmuş olması ve sosyal medya hesaplarının olması gerekmektedir. Katılım tarihinde 18 yaşını doldurmamış kişilerin katılımı geçersiz sayılacaktır.

#27nisan Havacılık Haberi

3. Yarışmaya katılım ücretsizdir ve yarışmaya sadece gerçek kişiler katılım sağlayabilir. Tüzel kişiler adına bir temsilci yarışmaya katılamaz.

4. “İGA X YOTEL Sosyal Medya Yarışması” İGA’ya ait kurumsal Instagram sayfası (story) ve Twitter üzerinden 26.04.2021 tarihinde İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş tarafından düzenlenmektedir.

5. Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcıların 26.04.2021 – 02.05.2021 tarihleri arasında aşağıdaki adımları yerine getirmesi gerekmektedir.

Instagram story ve Twitter post üzerinden sorulan İGA ve Yotel hakkındaki soruları doğru olarak yanıtlamak.
@igairport ve @yotel Instagram ve Twitter sayfalarını takibe almak.
6. Katılımcılar arasından İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş’nin oluşturacağı jüri tarafından bağımsız beğeni kriterlerine göre seçilecek 6 kişi 03.05.2021 tarihinde Instagram Story ve Twitter’dan paylaşılacaktır.

7. Bir katılımcı sadece 1 ödül kazanabilecektir. Bir gerçek kişinin birden fazla sosyal mecrada hesabının bulunması ve ödül kazanması ek katılım hakkı vermeyecektir.

#27nisan Havacılık Haberi

8. Yarışmaya İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. ve iştirak çalışanları katılamaz; katılmış olsalar dahi, yarışmayı kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.

9. Kazanan kullanıcılarla sosyal mecra hesapları üzerinden “Özel mesaj” özelliği ile iletişime geçilecek, iletişim bilgileri talep edilecektir. Katılımcılarının sosyal mecralarında bu özelliğin yarışma süresince açık olması gerekmektedir. Bilgilerini eksik ya da yanlış iletmesi ve/veya süresinde cevap vermemesi nedeniyle kendisine ulaşılamayan kullanıcı ödül kazanamamış sayılacaktır. Kazananların 7 Mayıs Cuma saat 17.00’ye kadar iletişim bilgilerini özel mesaj yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir. Yarışma hediyelerini kazanan katılımcılarla 7 Mayıs Cuma saat 17.00’ye kadar iletişime geçilememesi ya da talihlilerin bilgilerini belirtilen süreye kadar iletmemeleri durumunda, yarışma mevcut talihlilerle sona erer.

10. İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. önceden izin almaksızın tek taraflı olarak yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.

11. Kazananlar bu haklarının başkası tarafından kullanılmasını talep edemez, başka bir kişiye devredemez. Kazanılan ödüller iade edilemez, nakde veya mala çevrilmesi talep edilemez.

12. Ödül kazanan kullanıcılar, söz konusu haklarını İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları, yanlış iletişim vermeleri iletişim bilgilerindeki değişiklik ve/veya verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılamaması halinde İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.

#27nisan Havacılık Haberi

13. Yarışmaya katılanlar İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.’nin işbu yarışma şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.’nin kayıtları esas alınacaktır.

14. Paylaşılan kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri gibi bilgiler dolayısıyla çıkabilecek ihtilaflardan İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. sorumlu değildir.

15. Yarışmaya katılanlar paylaştıkları bilgilerin İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. tarafından yarışma boyunca saklı tutulabileceğini ve yarışmada paylaştıkları içeriklerin yarışmanın sona ermesinden itibaren bir ay süresince İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. tarafından yazılı ve görsel basın aracılığıyla, basılı ve dijital mecralarda ve internet mecrasında tanıtım aracılığıyla kullanılabileceğini onaylarlar.

16. Yarışmaya katılanlar İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.’nin işbu kampanya şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler.

#27nisan Havacılık Haberi

 

FLY Service