COVID-19 krizi boyunca en büyük ve en deneyimli küresel havayollarından biri olarak, sizi bir sonraki yolculuğunuza güvenle götürmemiz için bize güvenebilirsiniz.

Check-in işleminden varış noktanıza varana kadar yolculuğunuz boyunca uygulanan yeni prosedürlerle güvenlik ve hijyen önlemlerimizin en yüksek standartta olmasını sağlamaya devam ediyoruz

Aşağıdaki yolcuların yüz maskesi takması zorunlu değildir:

Tüm uçuşlarda sağlık durumu nedeniyle gizli engelli kartı, maske muafiyet kartı veya sağlık sertifikası bulunan yolcular
Amerika Birleşik Devletleri'ne gidiş ve dönüş uçuşları hariç tüm uçuşlarda altı yaşın altındaki çocuklar (bebekler dahil)
Amerika Birleşik Devletleri'ne (ABD) gidiş-dönüş tüm uçuşlarda yüz maskeleri

İki yaşından küçük çocukların (bebekler dahil) ABD'ye gidiş ve geliş tüm uçuşlarında yüz maskesi takmaları zorunlu değildir. Tıbben muaf olanlar hariç diğer tüm yolcuların yüz maskesi takmayı reddetmesi ABD Federal Yasasının ihlalidir ve uçağa alınmama, uçaktan indirilme ve/veya ABD Federal Yasası uyarınca cezalarla sonuçlanabilir. ABD makamlarına göre, yolcular nefes verme valfleri, yarıkları ve delikleri olan yüz maskeleri takamazlar.